جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۳

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی صبح جمعه در نشست هم اندیشی کمیسیون های فرهنگی شوراها و کارشناسان آموزش و پرورش گلستان که…

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی صبح جمعه در نشست هم اندیشی کمیسیون های فرهنگی شوراها و کارشناسان آموزش و پرورش گلستان که در تالار شورای شهر علی آبادکتول برگزار شد، گفت: در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی باید آموزش و پرورش نقش حیاتی خود را در عرصه فرهنگی بخوبی ایفا کند.

وی افزود:چون آموزش و پرورش دروازه فعالیتهای فرهنگی است، شوراها هم می توانند با توجه بیشتر به این نهاد بنیادین در عملی شدن شعار سال مقام معظم رهبری تلاش کنند.

چراغعلی یادآورشد: اگر فرهنگ ایثار و شهادت که رمز پیروزی ما در صحنه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است اشاعه شود، می توان به اهداف بلندی دست پیداکرد.

وی تاکیدکرد: آموزش و پرورش باید افرادی را در جامعه تربیت کند که دارای آگاهی و بصیرت باشند نه آموزش گیرنده صرف؛ تعلیم و تربیت دوبال انسان سازهستند.

در ادامه حسن صداقت مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی استان هم گفت: مهمترین عامل پیشرفت در امور فرهنگی تعامل بین دستگاه ها و اهمیت دادن به مقوله فرهنگ است.

وی افزود: همه باید امسال دست به دست هم دهیم و به دغدغه های فرهنگی مورد نظرمقام معظم رهبری پایان داده و تعالی فرهنگی را سرلوحه کاری در همه سالها قرار دهیم.

سپس فرج اله رزاقی معاون ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش گلستان هم این نهاد را متعلق به همگان دانست و گفت: توسعه هر جامعه در گرو توسعه آموزش و پرورش آن است.

در ادامه این هم اندیشی کارگروهی متشکل از آموزش و پرورش و کمیسیون های فرهنگی شوراها تشکیل شد.

کلاس مربیگری درجه c کنفدراسیون فوتبال آسیا در علی آبادکتول برگزارشد

دکتر ناصر بای مسئول کمیته آموزش مربیان فوتبال استان گلستان گفت: این دوره آموزشی که بمدت 12 روز در علی آبادکتول ادامه دارد با هدف تربیت مربیان توانمند در رده آسیایی و حضور آنان در مجامع بین المللی است.

وی افزود: در این دوره 24 نفر از مربیان مجرب از سراسر گلستان به مدرسی مهندس پرویز رمضان پور مدرس رسمی کنفدراسیون  فوتبال آسیا در کلاس ها آموزش می بینند.

بای گفت: در پایان هم به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.