جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۲

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، “استفان آنتیگا” در نشست خبری روز پنجشنبه و قبل از بازی تیم‌های…

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، “استفان آنتیگا” در نشست خبری روز پنجشنبه و قبل از بازی تیم‌های ایران و لهستان در هفته ششم لیگ جهانی والیبال، ضمن بیان مطلب فوق افزود: با توجه به شرایط دو تیم که می‌خواهند صعود کنند، فکر می‌کنم شاهد بازی خوبی باشیم و امیداورم اینگونه باشد.

وی با بیان اینکه ایران خیلی خوب و در سطح بالا بازی می‌کند، خاطرنشان کرد: انتظار بازی سختی در برابر این تیم داریم.

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در باره آخرین وضعیت این تیم افزود: رضایت کامل از وضعیت میزبانی ایران دارم. یک جلسه تمرین داشتیم و همه چیز خوب است. سه بازیکن مصدوم داریم که یکی از ناحیه مچ و دو بازیکن دیگر نیز از ناحیه کمر رنج می‌‌برند.

وی با بیان اینکه هدف تیم لهستان آمادگی برای قهرمانی جهان است، تصریح کرد: در مسابقات قهرمانی جهان میزبان هستیم و در لیگ جهانی برای محک زدن و شناسائی مشکلات تیم حضور یافتیم.

آنتیگا در خصوص احتمال صعود تیم ملی والیبال فرانسه از دسته دو لیگ جهانی به مرحله نهایی یادآور شد: فرمول بازی‌ها تغییر کرده است؛ الان ترکیب هر گروه متفاوت است. آینده خوبی در انتظار این تیم است، اما نمی ‌وانم چیزی خاصی در باره این تیم بگویم. چون تمام تمرکزم روی تیم لهستان است.

وی درباره تغییرات چند سال گذشته کادر فنی تیم لهستان و تاثیر آن در این تیم، تاکید کرد: امیدوارم تغییرات تاثیر خوبی در این تیم گذاشته باشد. اکنون تیم های خوب والیبال در جهان بیشتر شده است که به نظرم نوسانات تیم لهستان به دلیل این قائده کلی است.

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در پایان گفت: هر ساله بازیکنان جدید وارد تیم لهستان شدند که ایجاد هماهنگی بین بازیکنان و کادر فنی را سخت می‌کند.

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته ششم لیگ جهانی روزهای جمعه و یکشنبه ششم و هشتم تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف تیم ملی والیبال لهستان می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.