پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۱۵

به نوشته مطبوعات انگليس، آنچلوتي و لوييس فان خال، مربي تيم ملي فوتبال هلند از گزينه هاي احتمالي براي سرمربيگري منچستريونايتد در پي…

به نوشته مطبوعات انگليس، آنچلوتي و لوييس فان خال، مربي تيم ملي فوتبال هلند از گزينه هاي احتمالي براي سرمربيگري منچستريونايتد در پي برکناري مويس از سمتش در روز سه شنبه هستند.

آنچلوتي ، سرمربي سابق چلسي اولين فصل از قرارداد سه ساله خود را با رئال سپري مي کند و قرار است فان خال پس از رقابت هاي جام جهاني امسال از مربيگري تيم ملي هلند کناره گيري کند.

فان خال ، مربي 62 ساله هلندي براي فعاليت در تيم هاي انگليسي ابراز تمايل کرده است. برايان روي، مهاجم سابق تيم ملي هلند که قبلاً تحت مربيگري فان خال در آژاکس بازي کرده است، اين مربي را بهترين گزينه براي هدايت منچستريونايتد مي داند.روي که هم اکنون کمک مربي آژاکس است در گفتگو با روزنامه ديلي ميرور گفت: « به عقيده من وي هرگز پيشنهاد هدايت منچستر يونايتد را رد نخواهد کرد. فکر مي کنم اين همان تيمي است که وي علاقه زيادي به مربيگري آن دارد . اين مسئله با حضور وي در اين تيم آشکار خواهد شد.»

ديه گو سيمئونه، مربي آتلتيکو مادريد از ديگر گزينه هاي احتمالي تصدي سمت مربيگري منچستر يونايتد است.

در عين حال، گزارش ها حاکي از آن است که آلکس فرگوسن، مربي پيشين منچستريونايتد، نقش فعالي در جستجو براي يافتن يک سرمربي جديد براي اين تيم ايفا خواهد کرد. اين در حالي است که خود وي مويس را براي مربيگري منچستريونايتد به هيئت مديره اين باشگاه پيشنهاد کرده بود.

به گزارش خبرگزاري فرانسه، مويس در پي تنزل منچستريونايتد به رده هفتم جدول رده بندي ليگ برتر انگليس که مانع از حضور اين تيم در ليگ قهرمانان اروپا در فصل آينده شد، از سمتش برکنار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.