سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۹:۲۱

به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره موسیقی محلی زاگرس نشینان کار خود از امروز سه شنبه را با اجرای هنرمندان خطه زاگرس در بروجن…

به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره موسیقی محلی زاگرس نشینان کار خود از امروز سه شنبه را با اجرای هنرمندان خطه زاگرس در بروجن استان چهارمحال و بختیاری آغاز کرد.

این جشنواره به مدت دو روز در محل فرهنگسرای برجن برگزار می شود و این هشتمین بار است که این جشنواره در شهرستان بروجن برگزار می شود.

این جشنواره در دو بخش گروه نوازی و تکنوازی با حضور هنرمندان 11 استان زاگرس نشین کشور برگزار می شود.

هم اکنون 150 هنرمند در این جشنواره به رقابت با یکدیگر پرداخته اند.

جشنواره موسیقی محلی زاگرس نشینان در راستای تقویت موسیقی محلی استانهای زاگرس نشین برگزار شده است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار مهر در مراسم افتتاحیه این جشنواره اظهار داشت: این جشنواره در راستای تقویت موسیقی محلی استانهای زاگرس نشین برگزار شده اسنت.

جواد کارگران ادامه داد: یکی از اهداف دیگر برگزاری این جشنواره تقویت وحدت و همدلی بین استانهای زاگرس نیشین است.

وی بیان داشت: 150 هنرمند در این جشنواره شرکت کرده اند و این جشنواره به مدت دو روز در بروجن برگزار می شود.

نفرات برتر جشنواره در اختامیه جشنواره معرفی می شوند

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بروجن نیز در گفتگو با خبرنگار مهر در حاشیه این برگزاری جشنواره با اشاره به اینکه چهارمحال و بختیاری یکی از استانهای است که بیشترین شرکت کنندگان را در این جشنواره داشته است، ادامه داد: تمام سعی و تلاشمان این است که این جشنواره به خوبی اجرا شود و رضایتمندی خوبی را از هنرمندان شاهد باشیم.

آجاکه گفت: هنرمندان آثار خود را به مدت دو روز در فرهنگسرای بروجن اجرا می کنند و داوران از نزدیک به نوع اجراها امتیاز می دهند.

وی تاکید کرد: نفرات برتر جشنواره در روز اختامیه معرفی می شوند.

هشتمین دوره جشنواره موسیقی زاگرس نشینان در فرهنگسرای شهر بروجن استان چهارمحال و بختیاری از امروز سه شنبه در دو نوبت صبح و عصر کار خود را آغاز کرده و به مدت دو روز ادامه دارد  و علاقه مندان می توانند با حضور در فرهنگسرای بروجن اجرای هنرمندان را مشاهده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.