چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۵

به گزارش حوزه حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران به نقل از اداره كل روابط‌عمومی قوه قضاييه، حسن رحیمی مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه…

به گزارش حوزه حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران به نقل از اداره كل روابط‌عمومی قوه قضاييه، حسن رحیمی مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه گفت: فردا شب آيت‌الله آملی لاريجانی با مردم سخن می‌گويد. 

وی در تشریح محورهای این گفتگوی زنده تلویزیونی گفت: رئيس قوه قضاييه در اين گفتگوی زنده تلويزيونی ضمن تشريح سياست‌ها، برنامه‌ها، اهداف، اقدامات و عملكرد يكسال گذشته قوه‌قضاييه را نيز بيان خواهد كرد.
 
قائم مقام ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه همچنین از برگزاری همایش بزرگ دستگاه قضایی در تاریخ سی و یکم خردادماه خبر داد و گفت: در این همایش سراسری که با حضور سران قوا، مسئولان عالی رتبه نظام، همچنین مسولان عالی، قضات و کارکنان دستگاه قضایی برگزار می‌شود، عملکرد یک ساله قوه قضاییه تبیین و با بحث و بررسی درباره برنامه‌های آینده قوه قضاییه محورهای عمده تلاش‌ها و موفقیت‌های آن در کنار مشکلات و تنگناهای موجود بر سر راه دستگاه قضایی نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و از تعدادی از قضات و کارکنان نمونه دستگاه قضایی نیز تقدیر می‌شود.
 
حسن رحیمی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و معمار دستگاه قضایی شهید آیت الله دکتر بهشتی، همچنین از تجدید میثاق مسئولان عالی قوه قضاییه با آرمان‌های حضرت امام (ره) با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و نیز حضور بر سر مزار شهدای هفتم تیر در یکی از روزهای هفته قوه قضاییه خبر داد.
 
به گفته این مقام قضایی در طول هفته قوه قضاییه روسای کل دادگستری استان‌ها و شهرهای مختلف با حضور در نماز جمعه اقدامات و عملکرد حوزه تحت مدیریت خود را به اطلاع مردم خواهند رساند.
 
مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه با تاکید بر اینکه در طول هفته بزرگداشت قوه‌قضاییه برنامه‌های مخلتف دیگری نیز در تهران و سراسر کشور برگزار خواهد شد ابراز امیدواری کرد این برنامه‌ها به صورت مناسب و فراگیر از سوی رسانه ملی و سایر رسانه‌ها اطلاع رسانی شود تا عموم مردم در جریان عملکرد دستگاه قضایی قرار گیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.