شنبه، ۰۲ تیر ۹۷ - ۰۵:۳۶
آپشن های خاص خودروهای مرسدس بنز

آپشن های خاص خودروهای مرسدس بنز در سال 2018 موضوعی است که در حاشیه نمایشگاه بین المللی ژنو 2018 مورد توجه رسانه ها…

آپشن های خاص خودروهای مرسدس بنز در سال 2018 موضوعی است که در حاشیه نمایشگاه بین المللی ژنو 2018 مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و در این میان نیز این موضوع که با یک فیلم کوتاه منتشر شده توسط مرسدس بنز همراه بوده است، توضیحاتی در خصوص آپشن های خاص تولیدات این کمپانی ارادئه که دانستن آن ها برای شما همراهان همیشگی مجله اینترنتی میهن پست خالی از لطف نیست.

جدای از معرفی آپشن های خاص خودروهای مرسدس بنز در ماه های اخیر ، مدتی است که غول خودرو سازی آلمان در کانال یوتوب خود، سری ویدیوهای کوتاهی را در مورد تاریخچه و ویژگی‌های خودروهای این برند منتشر می‌کند. در یکی از این کلیپ‌ها شاهد پنج خودروی لوکس مرسدس بنز و در دیگری پنج حقیقت ناگفته از تاریخچه خودروهای این شرکت بودیم. جدیدترین فهرستی که مرسدس بنز آن را مورد بررسی قرار می‌دهد، پنج ویژگی بارز و ضروری است که اگرچه به اندازه سایر موارد جذاب و سرگرم‌کننده نیستند؛ اما اهمیت زیادی برای مصرف‌کننده دارند.

رانندگی جادویی :  یکی از آپشن های خاص خودروهای مرسدس بنز که البته یکی از ویژگی‌ های ضروری مرسدس بنز نیز هست ، سیستم  Magic Ride Control است که با دقت بالا ، مسیر پیش روی خودرو و ارسال اطلاعات لازم به سیستم تعلیق ، سواری روان‌تری را به ارمغان می‌آورد. به کمک این سیستم لرزش و تکان حاصل از دست‌انداز در هر قسمتی، خنثی خواهد شد و به کل خودرو منتقل نمی‌شود.

نظارت بر سلامت راننده : سیستم سلامتی جسمانی  خودروهای مرسدس بنز مه به Fit and Healthy موسوم است. یکی دیگر از آپشن های خاص خودروهای مرسدس بنز است که در واقع این فناوری، علائم حیاتی راننده نظیر ضربان قلب را از طریق حسگر‌های تعبیه شده روی غربیلک فرمان تحت نظر قرار می‌دهد و با اطمینان از سلامتی راننده، سواری ایمن به وجود می‌آورد. آپشن های خاص خودروهای مرسدس بنز

هدف مرسدس بنز از انتشار این کلیپ‌ها، صرفا ایجاد هیجان برای مخاطب و تبلیغات تجاری نیست؛ بلکه این موارد به منظور آگاهی مردم از گذشته این شرکت، تجهیزات و امکانات جدید تولید می‌شوند تا علاوه بر سرگرم کردن بیننده، نکات آموزنده و مفید هم داشته باشند.

کابین ضد حساسیت : فضای داخلی ضد حساسیت یا آلرژی فیری هم یکی دیگر از برجسته ترین آپشن های خاص خودروهای مرسدس بنز است این خودروساز مونیخی ، برای مهار ذرات ریز گرد و غبار، محرک‌های بینی و تحریک‌ کننده‌ های سیستم تنفسی، فیلترهایی در اتاق خودرو استفاده می‌کند تا کسانی که مشکل حساسیت دارند ، بدون ناراحتی وارد خودرو شوند.

صندلی‌ های چند فاصله‌ ای : در میان این آپشن های خارق العاده ، آپشن های خاص خودروهای مرسدس بنز همواره در قیاس با آپشن های به کار رفته در سایر برندها سرآمد و خاص محسوب می شوند. که در این میان صندلی‌ های چند فاصله‌ای یا مولتی کانتور multi-contour یکی از این قابلیت های محوصلات مرسدس بنز است که به لطف کاربرد نقاط برجسته متعدد ، از قسمت پایینی کمر پشتیبانی می‌کنند تا نوعی ماساژ آرام‌ بخش برای سرنشین‌ها فراهم شود.

دستیار راننده در هوای طوفانی : این سیستم برای خودروهای سایز بزرگ مرسدس بنز مثل ون اسپرینتر طراحی شده است تا در شرایط جوی طوفانی یا در شرایط تغییر ناگهانی فشار هوا، مثل زمانی‌که دیگر خودروها با سرعت از کنار شما رد می‌شوند؛ تعادل خودرو حفظ شود.

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]بیشتر بخوانید :[/tab_title][/tabs_head][tab]نام مرسدس بنز چگونه در دنیای خودرو برند شد ؟ [/tab][/tabs]

 

[highlight]منبع[/highlight]  MOTOR1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.