دوشنبه، ۲۰ مرداد ۹۳ - ۰۷:۴۱

امام جمعه مشهد گفت: وضعیت حجاب مهمانداران در داخل هواپیما مناسب نیست. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان،…

امام جمعه مشهد گفت: وضعیت حجاب مهمانداران در داخل هواپیما مناسب نیست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، آیت‌الله علم الهدی در دیدار با مدیران فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد ادامه داد: بدتر از این آن است که مهمانداران با وضعیت حجاب نامناسب از پشت بلندگوهای هواپیما به مسافران تذکر می‌دهند که حجاب خود را رعایت کنید و این مسخره کردن مردم است.

وی افزود: اینکه اقدامات فرهنگی انجام دادید خوب است اما آنچه واقعا انسان را متاثر می کند، وضعیت فرهنگی فرودگاه است و اقدامات در این زمینه نیاز به کار کارشناسی فرهنگی دارد.

علم الهدی پس از سخنان چند تن از مسئولان فرودگاه، اظهار کرد: در مسئله فعالیت‌های فرهنگی، کارها غالبا ایجابی است. در محیطی مانند فرودگاه که دروازه به تمام معنای شهر و بابی از حرم امام رضا(ع) است مسائل مربوط به نهی از منکر در عرصه فضای فرودگاه برای مسافران و پرسنل بیشتر مورد اهمیت است.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: مسئله نهی از منکر و پیشگیری از مفسدات به شکل صلبی در فرودگاه باید انجام شود. محدودیت‌هایی باید برای شرکت‌ها باشد تا آنها نیز رعایت کنند و در به کارگیری نیروهای با حجاب و کسانی که حجاب و ارزشها را رعایت می‌کنند دقت شود.

وی خاطرنشان کرد: فرودگاه باید به گونه‌ای باشد مسافر با ورود به آن احساس کند وارد حرم امام رضا(ع) شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.