دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۳:۰۹

نماینده ولی فقیه در خوزستان در مراسم کلنگ‌زنی مجتمع فرهنگی ورزشی غدیر کوی علوی اهواز گفت: لازم است توسعه را به سمت مناطق…

نماینده ولی فقیه در خوزستان در مراسم کلنگ‌زنی مجتمع فرهنگی ورزشی غدیر کوی علوی اهواز گفت: لازم است توسعه را به سمت مناطق محروم سوق دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خوزستان، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در این مراسم که 27 مهرماه برگزار شد، اظهار کرد: برای ساخت مجتمع فرهنگی ورزشی در یکی از مناطق محروم اهواز لازم است از اعضا شورای شهر که آن را مصوب کردند، تشکر کنم. در کنار ساخت این مجتمع، لازم است نسبت به حرفه‌ آموزی و آموزش مهارت‌های شغلی که بازار کار مناسب داشته باشد، در این مناطق اقدام کرد.

امام جمعه موقت اهواز گفت: این مجتمع فضای مناسبی دارد و بنابراین لازم است با مشورت مدیرکل فنی و حرفه‌ای خوزستان، توسعه حرفه‌آموزی برای جوانان به منظور اشتغال‌زایی در این منطقه در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

وی اظهار کرد: تجربه موفقیت‌آمیزی در این زمینه داشته‌ایم. امید است با صلاحدید کارشناسنان فنی و مدیرکل فنی و حرفه‌ای، این اقدام در کنار ساخت مجمتع فرهنگی ورزشی عملیاتی شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.