یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۹

به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی نژاد پس از عیادت از آیت الله مهدوی کنی با حضور در جمع خبرنگاران ایشان را از…

به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی نژاد پس از عیادت از آیت الله مهدوی کنی با حضور در جمع خبرنگاران ایشان را از یاران مخلص امام خواند و گفت: آیت الله مهدوی کنی در طول انقلاب، پس از انقلاب و تا امروز ویژگی های مد نظر امام را در خود به طور کامل حفظ کردند.

رئیس جمهور سابق اظهار داشت: آیت الله مهدوی در طلبگی، انقلابی بودن، پشتیبان مردم بودن، پافشاری بر ارزشهای الهی و انقلابی، صیانت از دستاوردهای و حقوق ملت ایران و ارزشهای الهی یک فرد مخلص ، پاک و مومن هستند.

احمدی نژاد افزود: آیت الله مهدوی به معنای واقعی کلمه مجاهد هستند و عمر خود را صرف خدمت به ملت ایران کرده و به همین دلیل ملت ایران یکپارچه به ایشان علاقه مند هستند و از صمیم دل برای سلامتی ایشان دعا می کنند.

وی تاکید کرد: آیت الله مهدوی کنی شخصیتی است که در مواقع و مقاطع حساس لنگرگاه و آرامش بخش هستند و با طمانینه، عمق دید، دلسوزی و فداکاری واقعی به کشور، انقلاب و آرمانهای بلند الهی خدمت می کنند.

رئیس جمهور سابق ادامه داد: همه ما دعا می کنیم که خداوند ایشان را با شفای عاجل و کامل یک بار دیگر به ملت ایران هدیه کند که سالهای طولانی در خدمت ملت و انقلاب اسلامی باشند.

احمدی نژاد افزود: جا دارد از کادر پزشکی ایشان به سهم خودم به عنوان یک ایرانی تشکر کنم که از جان و دل مایه می گذارند.

وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه دلیل مخالفت آیت الله مهدوی کنی در خصوص ملاقات با شما چه بود، گفت: این خبرها را از کجا می سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.