سه شنبه، ۰۳ تیر ۹۳ - ۰۷:۰۳

حسن رکنی روز سه شنبه در حاشیه مراسم تشییع آیت الله هزاوه ای همدانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ایشان…

حسن رکنی روز سه شنبه در حاشیه مراسم تشییع آیت الله هزاوه ای همدانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ایشان موتور متحرک جهاد سازندگی بود و هدایت گری معنوی ایشان زبان زد خاص و عام بود.

وی ادامه داد: آیت الله هزاوه ای همدانی در سال 58 در جهاد سازندگی به عنوان مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه منصوب شد و قریب به 10 سال از خدمات ارزشمند ایشان استفاده کردم.

معاون تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: سخنرانی های قرای ایشان درباره مسائل مذهبی و اعتقادی به گونه ای بود که نیروهای جهادی را با یک انگیزه مضاعف مواجه می کرد و نیروها را با انگیزه بیشتر دعوت به کار می کرد.

وی اضافه کرد: ایشان از شاگردان حضرت امام خمینی(ره) و آیت الله بروجردی بودند که کارکنان جهاد کشاورزی استان تهران از فیوضات معنوی این عالم وارسته بیش از سی سال استفاده کردند.

مراسم تشییع پیکر آیت الله سید محسن هزاوه ای همدانی از مقابل منزل ایشان به ساختمان سازمان جهاد کشاورزی استان تهران منتقل شد و پس از برگزاری مراسم عزاداری و اقامه نماز میت پیکر این روحانی مبارز به بهشت زهرا منتقل شد.

پیکر نماینده عالی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و مسوول سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در قطعه 19 بهشت زهرا آرام گرفت.

تهرام/7243/ 699

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.