یکشنبه، ۰۷ آذر ۹۵ - ۰۱:۴۱
آیفون 4

پس از یکسال آیفون ۴ از داخل یک دریاچه یخ زده سالم پیدا شد تا نشان دهد گوشی های شرکت اپل علاوه بر…

پس از یکسال آیفون ۴ از داخل یک دریاچه یخ زده سالم پیدا شد تا نشان دهد گوشی های شرکت اپل علاوه بر نوآوری های همیشگی شان دارای مقاومت بسیار زیادی نیز هستند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.آیفون ۴ همانند دیگر گوشی های هوشمند شرکت اپل البته تا پیش از آیفون ۷ ضد آب نبودند . اما همانطور که حتما در تست ها دیده اید در مقابل رطوبت مقاومت بسیار بالایی داشته و هیچ گاه به سادگی خراب نشده اند .

مایکل گانتروم Michael Guntrum یک ماهیگیر آمریکایی بوده و هم اکنون در ناکس پنسیلوانیا زندگی می کند . او سال گذشته برای ماهیگیری به یک دریاچه یخ زده رفته بود به هنگام ماهیگیری بصورت کاملا اتفاقی گوشی آیفونش از دستانش رها شده و داخل آب می افتد . طبق گفته او دمای آب در آن فصل حداقل به منفی ۲۵ درجه سانتی گراد می رسید. در هر حال او به ماهی گیری ادامه داده و صید بسیار خوبی هم در آن روز می کند اما قطعا این صید خوب به اندازه یک گوشی آیفون ۴ ارزش نداشته است .

آیفون ۴

پس این اتفاق مایکل گانتروم به سراغ یگ گوشی آیفون ۶ اس رفت اما پس از یکسال فردی با او تماس گرفت و اعلام کرد که گوشی آیفون ۴ که متعلق به اوست را از داخل یک دریاچه خشک شده پیدا کرده است .

این در حالی است که دریاچه به علت عملیات ساخت و ساز خشک شده بود و یابنده گوشی هم به دنبال گنج در آن منطقه با یک فلز یاب در حال جستجو بوده است .این فرد پس از یافتن گوشی آن را در داخل یک کیسه برنج قرار داد تا رطوبت بصورت کامل از آن گرفته شود سپس گوشی را شارژ کرده و در مخاطبین شماره سیم کارت صاحب گوشی را پیدا کرد .

آیفون ۴

البته باید گفت که این گوشی دارای یک کاور مخصوص بوده که احتمالا علت سالم ماندن آن در استفاده از همین کاور بوده است. مایکل گانتروم حالا قصد دارد این گوشی آیفون ۴ را به مادرش هدیه دهد .

[highlight]منبع : softpedia[/highlight]

 

3 دیدگاه برای “مقاومت یکساله آیفون ۴ ماهیگر آمریکایی در برابر آب دریاچه یخ زده !”

  1. هدیه خانم گفت:

    چه جالب بود

  2. لاله زار گفت:

    آیفون بهترینه

  3. تاتی گفت:

    چه گوشی جان سختی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.