دوشنبه، ۲۹ شهریور ۹۵ - ۰۵:۰۲
آیفون 7 هنگام مکالمه نویز دارد

آیفون ۷ و آیفون ۷پلاس هنگام مکالمه نویز دارد ؟! بله درست است ، هنوز به طور کامل محصول تازه معرفی شده کمپانی…

آیفون ۷ و آیفون ۷پلاس هنگام مکالمه نویز دارد ؟! بله درست است ، هنوز به طور کامل محصول تازه معرفی شده کمپانی اپل وارد بازارهای جهانی نشده است که انگار قرار است مصیبتی که دامن کمپانی سامسونگ – به واسطه انفجار در گلکسی نوت ۷ – را گرفته ، اینبار می خواهد کمپانی اپل را زمین گیر کند. چرا که بعضی از نخستین خریداران آیفون ۷ و آیفون ۷پلاس می گویند که به هنگان مکالمه با این گوشی ها صدای عجیبی همانند وز وز – نویز – از خود منتشر می‌کند. در ادامه یا میهن پست همراه شوید.

این روزها در حالی وبسایت مطرح engadget این خبر روا بر روی خروجی خود قرار داده است که هنوز کمپانی اپل نسیت به آن واکنشی نشان نداده و این در حالی است که آخرین تولید بخش گوشی‌های هوشمند شرکت اپل که برآورد می‌شد در شکست تجاری رقیب خود یعنی سامسونگ و با انتشار خبر انفجار باتری سامسونگ نوت ۷، به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند، اکنون با چالشی جدی روبه‌رو شده است.

در این میان برخی کاربران آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس اعلام کرده‌اند که گوشی آنها وقتی زیر فشار استفاده از پردازنده قرار می‌گیرد، ویز‌ویز صدا می‌کند. البته در این گزارش‌ها هیچ موردی از هنگ کردن یا از کارافتادن مشاهده نمی‌شود اما پرداخت قیمت بسیار گران و شوق استفاده از آخرین آیفون، با صدای ویز‌ویزی مانند جرقه در سیم‌پیچ، چندان همخوانی ندارد و برای کسی مطلوب نیست.

آیفون 7 هنگام مکالمه نویز دارد

البته پیرو گمانه‌زنی‌های اولیه درباره منشاء این صدا این است که یکی از سیم‌پیچ‌ها دچار مشکل شده است یا جایی از مدار اتصال درستی ندارد اما از آنجا که این صدا در تمامی آیفون‌ها گزارش نشده است و حتی آزمون‌های کارشناسان نیز در برخی گوشی‌ها هیچ صدایی را گزارش نکرده‌اند، تردیدهای جدی‌ای در این‌ باره وجود دارد.

شرکت اپل هنوز در این‌ باره موضع‌گیری نکرده است اما اگر قرار باشد گوشی‌ها برای این مشکل تعویض شوند، کاربران آیفون ۷ با مشکل زیادی روبه‌رو خواهند بود چراکه تعداد گوشی‌های موجود در بازار به‌شدت کم است و احتمالا برای دریافت گوشی تازه باید روزها و شاید چند هفته در نوبت بمانند.

منبع : Engaget

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *