پنجشنبه، ۱۰ مهر ۹۳ - ۰۷:۵۹

عضو کمیته تخصصی تدوین سبک زندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر این‌که آینده جهان از آن مکتب اهل بیت(ع) است، گفت:…

عضو کمیته تخصصی تدوین سبک زندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر این‌که آینده جهان از آن مکتب اهل بیت(ع) است، گفت: جریان‌های سلفی و تکفیری امروزی حاصل انحراف از مکتب اسلام و اهل بیت(ع) است.

به گزارش سرویس خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین نصیری‌فرد که به مناسبت سالروز شهادت امام محمد باقر(ع) در جمع کارکنان اداره کل و زندان سمنان با حضور عرب مدیرکل زندان‌های استان سخن می‌گفت، خاطرنشان کرد: عملکرد تمامی ائمه اطهار(ع) در امور تکوینی و تشریحی از باب ولایت و امامت و بر اساس مقتضیات زمان بوده و ربطی به شخصیت فردی آنان نداشته است، چرا که همه اقدامات و اعمال و رفتار آنان در جهت حفظ اسلام و بر اساس نیاز جامعه بوده است.

معاون آموزشی و فرهنگی بسیج اساتید کشور با اشاره به این‌که عملکرد هر یک از امامان معصوم در راستای تکمیل عملکرد امام قبل از خود بوده است، افزود: ائمه معصومین(ع) در راستای وظیفه الهی خودشان حرکت می‌کردند، چرا که آنها ولی خدایند و دائما فیض آنان به ما می‌رسد.

وی در ادامه مشکل اصلی جامعه امروزی را در کم رنگ شدن ارتباط فیض الهی با قلب انسان‌ها دانست و اظهار داشت: اصل حبل المتین در قلب انسان‌هاست که با تقویت ایمان‌ها موجب عدم قطع ارتباط الهی می‌گردد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.