پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۴۴

به گزارش ایرنا، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با اشاره به نامگذاری سال 93 به نام اقتصاد و…

به گزارش ایرنا، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با اشاره به نامگذاری سال 93 به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: استان اصفهان و شهرستان مبارکه همواره در تولید، فرهنگ، صنعت و اقتصاد در کشور پیشتاز بوده و فرهنگیان در تحقق شعار امسال نقش ویژه دارند.

علی ایرانپور با بیان اینکه به برکت نظام اسلامی مبارکه یک شهرستان پویا و فعال در همه صحنه هاست، گفت: با این وجود کمبود امکانات و منابع در کنار ظرفیتهای بالای آموزش و پرورش در این شهرستان بخوبی قابل مشاهده است.

وی اظهار کرد: مرحله اول خانه معلم و مرکز رفاهی، تفریحی فرهنگیان شهرستان تا دهه مبارک فجر افتتاح و یکی از دغدغه های فرهنگیان مبارکه برطرف می شود.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان مبارکه نیز در این آیین با بیان اینکه کار معلم آفرینش و رهایی انسان ها از وابستگی است، اظهار کرد: رشد و پیشرفت انسانها و کسب علم و دانش همانند جریان رودخانه است که باید همواره جاری باشد.

احمد مالکی به نقش و جایگاه شغل معلمی در جامعه اشاره کرد و افزود: همین بس که در عظمت کار معلمان گفته شده معلمی شغل انبیاست.

وی با اشاره به نقش ارزشمند معلمان و دانش آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی و شهادت 36 هزار دانش آموز در کشور و 157 شهید دانش آموز و هفت شهید فرهنگی در شهرستان مبارکه گفت: خون معلمان و دانش آموزان شهید باعث شکست دشمنان شد.

شهرستان مبارکه با 143 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

7150/پ/ 607

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.