جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۵

طبق اسناد جدید پلیس انگلیس، حدود 500 نفر از جمله چند کودک دو ساله قربانی هوس‌بازی‌های  مجری سابق بی بی سی شده‌اند. به…

طبق اسناد جدید پلیس انگلیس، حدود 500 نفر از جمله چند کودک دو ساله قربانی هوس‌بازی‌های  مجری سابق بی بی سی شده‌اند.

به گزارش انتخاب ؛ «جیمی سویل»، مجری سابق شبکه بی‌بی‌سی از سوی پلیس به عنوان مشهورترین مجرم تجاوز جنسی در اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 میلادی شناخته شد. وی متهم است که در طول فعالیت حرفه‌ای خود صدها زن و کودک را مورد سوءاستفاده و آزار جنسی قرار داده است.

بازجویان این پرونده اعلام کردند: وی حدود 500 نفر را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد که در میان جرایم وی آزار جنسی چندین کودک دو ساله در استودیوهای بی‌بی‌سی، 14 بیمارستان و 20 بیمارستان‌ اطفال در سراسر انگلیس به چشم می‌خورد.

به نوشته روزنامه گاردین، از زمان مرگ «سویل» در اکتبر 2011 میلادی، تحقیقات بسیاری درباره جرایم وی در بیمارستان‌ها، مدارس و محل کار وی در دفتر بی‌بی‌سی انجام شده که در گزارش اخیر ماموران تجسس مشخص شد سویل 60 نفر از جمله حداقل 33 بیمار پنج تا 75 ساله را در بهداری «لیزر» مورد آزار و اذیت جنسی قرار است. سایر بیمارستان‌های انگلیس نیز گزارش‌هایی را از جرایم سویل منتشر کرده‌اند.

شبکه خبری بی‌بی‌سی نیز گزارش داد، جرایم «سویل» به حدی تکان‌دهنده است که پیش‌بینی می‌شود «جرمی هانت»، وزیر بهداشت انگلیس با حضور در مجلس عوام نسبت به این اتفاقات از مردم عذرخواهی کند.

پیش‌تر تمرکز ماموران تجسس به بهداری اصلی «لیزر» و بیمارستان روانپزشکی «براودمور» که سویل دسترسی وسیعی به آنجا داشت

متمرکز شده است. یکی از قربانیان که یک نوجوان بستری در بهداری «لیزر» بوده گفت: پس از اعلام شکایت به پرستاران، شکایتم را نادیده گرفتند.

بنابر گزارشی که اوایل ماه از سوی انجمن ملی مقابله با خشونت علیه کودکان (NSPCC) منتشر شده حاکی از این است که سویل در زمان حیاتش دست‌کم 500 نفر را مورد سوءاستفاده قرار داده است.

تجاوز به جسد برهنه مرده ها تا درآوردن چشم اجساد برای ساخت انگشتر!

همچنین مرکز سلامت انگلیس امروز پرده ای دیگر از جنایات جنسی مجری سابق شبکه بی‌بی‌سی فاش شد و مشخص شد وی حتی به جسد مرده‌ها نیز رحم نمی‌کرده و با آنها رابطه جنسی برقرار می‌کرده است.

گفته می‌شود زمانی که ساویل به عنوان نماینده مرکز سلامت انگلیس در بیمارستان‌‌های این کشور مشغول به کار بوده است، علاوه بر تجاوز به بیش از 103 تن از کارکنان، با اجساد مردگانی که در سردخانه‌ها نگه‌داری می‌شده‌اند نیز ارتباط جنسی برقرار می‌کرده است.

به گفته یکی از پرستارهای بازنشسته‌ای که شاهد جنایات ساویل بوده است، “او به دفعات به اتاق نگه‌داری اجساد می‌رفت و ساعت‌ها در آنجا می‌ماند. درآن زمان، یک بار یکی ازهمکارانم او را در حالی مشاهده کرد که اجساد برهنه را دور خود چیده بود و با آنها عکس می‌گرفت! گاهی نیز تا صبح در آن اتاق می‌ماند!”

این پرستار در ادامه گفتگوی خود با خبرنگاران افزود، “جنایات او به این‌جا خاتمه نمی‌یافت. هرگاه از رنگ چشم جسدی خوشش می‌آمد، آن را از حدقه در می‌آورد و برای خود انگشتر می‌ساخت! هیچکس نیز حق نداشت در مورد این مسائل چیزی بگوید با اعتراضی کند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.