دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۷:۳۵

ابن قاسم در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: اردوهای داخلی تیم فولاد خوزستان در تهران و کرج برگزار می‌شود از…

ابن قاسم در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: اردوهای داخلی تیم فولاد خوزستان در تهران و کرج برگزار می‌شود از دیروز 8تیرماه تا 14تیرماه تمرینات ما در کرج برگزار می‌شود و پانزدهم همین ماه به اصفهان می‌رویم تا یک بازی دوستانه با ذوب آهن انجام دهیم.

وی ادامه داد: همان روز به سمت اهواز حرکت می‌کنیم و تا 23تیرماه نیز در اهواز تمرینات خود را انجام می‌دهیم  23تیرماه هم دوباره به کرج برمی‌گردیم و بیست و نهم همین ماه تمرینات تیم را در تهران دنبال خواهیم کرد و در نهایت سوم مرداد اردوی داخلی تیم فولاد خوزستان تمام می‌شود.

سرپرست تیم فولاد خوزستان اذعان داشت: قرار بود یک اردو هم در ارمنستان برگزار کنیم که این اردو کنسل شد.

وی ادامه داد: تا به امروز 11بازیکن از قبیل مهدی نوری، یوسفی، عبدالله کرمی، سوشا مکانی، غلامرضا رضایی، سعید سالارزاده، حسن جعفری، چاوز، لوسیانو از جمع فولادی‌ها خارج شده‌اند.
 
ابن قاسم در پایان خاطرنشان کرد: اسکلت اصلی تیم فولاد را حفظ کرده‌ایم و با هیچ بازیکنی قرارداد امضا نکرده‌ایم اما در حال مذاکره با 5بازیکن خوب هستم که جای خالی این بازیکنان را پر کنند.
 
انتهای‌پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *