اتاق ملاقات تاشو کمپانی گوگل
اتاق ملاقات تاشو کمپانی گوگل

طراحی و اجرای خلاقانه اتاق ملاقات تاشو کمپانی گوگل

طراحی و اجرای خلاقانه اتاق ملاقات تاشو کمپانی گوگل در حالی توسط موسسه فناوری ماساچوست با همکاری شرکت گوگل ساخته و به اجرا درآمده است که این ایده به سادگی هر چه تمامتر به  یک دفتر کار موقت کشویی تبدیل می شود که پس از اتمام جلسه به راحتی این اتاق کار تاشو جمع می‌شود. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

اتاق ملاقات تاشو کمپانی گوگل در واقع برای برای افرادی طراحی شده که بدون ایجاد وقفه و مزاحمت در مورد یک موضوع کاری و حتی شخصی به هم به مکالمه بپردازند .

موسسه فناوری ماساچوست و شرکت گوگل در همکاری مشترک موفق به طراحی این سیستم نوآورانه شدند که Transformable Meeting Spaces (اتاق ملاقات قابل تغییر ) نام دارد.

 این ساختار فوق‌العاده از سقف روی زمین کشیده شده و دارای ۱۰ فوت عرض و  ۸فوت ارتفاع است و می‌تواند ۸  نفر را در خود جای دهد.

کاربران می‌توانند به سادگی و پس از اتمام جلسه این اتاق کشویی را جمع کنند. همانطوری که در تصاویری می بیندی ساختار این اتاق کار تاشو این گونه است که به  با ۳۶ میله فایبرگلاس پیوسته به سقف سالن متصل شده و به سادگی قابل اجرا خواهد بود.

این در حالی است که طراح این اتاق ملاقات تاشو کمپانی گوگل به منظور جلوگیری از خروج سر و صدا از این اتاق جلسه، این ساختار با تخته‌های سه لا که حکم یک اسکلت خارجی را دارد، پوشیده شده است.

X  اتاق ملاقات تاشو کمپانی گوگل

منبع : paramountinteriors

۲ دیدگاه

  1. فوق العادست

  2. خب چرا باید رو هوا باشه؟

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*