چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۶

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله فرج اللهی بعداز ظهر چهارشنبه در جلسه رسیدگی به مشکلات روستائیان شهرستان بناب در فرمانداری این شهرستان…

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله فرج اللهی بعداز ظهر چهارشنبه در جلسه رسیدگی به مشکلات روستائیان شهرستان بناب در فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه روستاها محور تولید هستند، گفت: باید با ایجاد امکانات لازم زمینه ماندگاری روستائیان در روستاها را فراهم کنیم تا جلوی مهاجرت آنها به شهرها گرفته شود.

وی با تاکید بر ضرورت اتمام پروژه های نیمه تمام در روستاهای بناب گفت: رقم وام مسکن روستائیان به 180 میلیون ریال افزایش یافته که روستائیان باید از این فرصت استفاده کنند و خانه های خود را در برابر زلزله مقاوم سازند.

فرج اللهی در خصوص قطع آب روستای روشت بزرگ بناب نیز گفت: جای تاسف است که مردم یک روستای بزرگ چهار روز آب نداشته باشند.

وی همچنین با بیان اینکه باید در روستاها کارهای فرهنگی انجام شود، افزود: باید در روستاهای بناب شورای فرهنگی تشکیل شود و با کمک اهالی اقدام به برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری کند.

فرج اللهی با بیان اینکه یکی از کارهای شورای فرهنگی روستاها می تواند فرهنگ سازی استفاده بهینه از آب باشد، گفت: امسال سال سختی در خصوص کم آبی داریم و باید همه مردم در این خصوص توجیه شوند.

وی همچنین افزود: در سال جاری از اعتبارات عمرانی شهرستان مبلغی برای ساخت دو ورزشگاه در دو روستای پرجمعیت بناب اختصاص یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.