شنبه، ۰۳ آبان ۹۳ - ۰۳:۲۱

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مردم استان تسریع در اتصال مرکز استان به شبکه ریلی را خواستار هستند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری…

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مردم استان تسریع در اتصال مرکز استان به شبکه ریلی را خواستار هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌غربی، دکتر «هادی بهادری» در دیدار معاون ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با اشاره به گذشت بیش از یک دهه از آغاز عملیات این پروژه گفت: پروژه راه آهن استان در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی تاثیر بسزایی دارد و با توجه به اهمیت آن در رشد اقتصادی و رونق بازار کسب و کار این منطقه از کشور، متأسفانه تاکنون به سرانجام نرسیده و به‌عنوان یکی از خواسته‌ها و مطالبات جدی مردم آذربایجان‌غربی از مسئولان و مدیران اجرایی مطرح است.

معاون امور عمرانی استاندار افزود: فعالیت 5 پایانه‌ی مرزی استان، نشان از اهمیت و نقش آذربایجان‌غربی در تجارت بین‌المللی دارد که با تکمیل زیرساخت‌های حمل و نقل به‌ویژه شبکه‌ی ریلی این ظرفیت و توان را دو چندان می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: با روی کار آمدن دولت «تدبیر و امید» و افزایش مراودات بین‌المللی به‌ویژه با کشورهای منطقه مسئولان استان برای برطرف کردن موانع و تسریع در اجرای این پروژه ملّی تلاش و اهتمام ویژه‌ای دارند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *