یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۷:۰۲

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان چابهار سیستان‌وبلوچستان از توقیف اتوبوس حامل کالای قاچاق به ارزش 120 میلیون تومان خبر داد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان…

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان چابهار سیستان‌وبلوچستان از توقیف اتوبوس حامل کالای قاچاق به ارزش 120 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان‌وبلوچستان ” سرگرد میراحمدی” در خصوص این خبر گفت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق و برقراری امنیت بازار، ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی پس از دریافت خبری مبنی بر انتقال کالای قاچاق به داخل یک دستگاه اتوبوس مسافربری، بلافاصله جهت برررسی صحت خبر به محل مورد نظر واقع در یکی از خیابان‌های فرعی شهر اعزام شدند.

میراحمدی افزود: ماموران مبارزه با کالای قاچاق پس از بررسی دقیق محل مذکور و اطمینان از انتقال کالای قاچاق به داخل اتوبوس بلافاصله با اکیپی از نیروهای یگان امداد محل را تحت نظر قرار دادند تا از هرگونه حرکت توسط قاچاقچیان ممانعت کنند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از اتوبوس مذکور مقادیر زیادی کالا و لوازم خانگی کشف شد که طبق برآورد اولیه ارزش کالای مکشوفه 120 میلیون تومان برآورد شده است، در این خصوص خودرو توقیف و هر دو نفر نیز دستگیر شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.