دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۲۵

به گزارش ایرنا از ستاد مبارزه با موادمخدر، سرهنگ «اصغر باقریان» در کارگاهی که به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر(پنجم تا دوازدهم…

به گزارش ایرنا از ستاد مبارزه با موادمخدر، سرهنگ «اصغر باقریان» در کارگاهی که به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر(پنجم تا دوازدهم تیر) برگزار شد، با اشاره به فعالیت چندین میلیون صفحه، سایت و وبلاگ ترویج و فروش مواد مخدر در سراسر دنیا افزود: پلیس فتا تمام تلاش خود را جهت مقابله با چنین فعالیت هایی به کار خواهد بست.

وی تصریح کرد، با توجه به حجم وسیع استفاده اقشار مختلف جامعه از بسترهای ایجاد شده در فضای مجازی، متاسفانه بزهکاران نیز جذب این فضا شده و در اقصی نقاط دنیا، عده ای بدنبال سوءاستفاده از فعالیت گسترده مردم در فضای مجازی، جهت انجام انواع فعالیت های مجرمانه خود هستند.

رییس پلیس فتا ادامه داد: در این میان بزهکاران حوزه مواد مخدر نیز از سایر هم مسلکان خود در سوءاستفاده از فضای مجازی عقب نمانده و اقدام به تاسیس سایت هایی برای تبلیغ، ترویج و فروش این مواد افیونی کرده اند و حتی برخی از این سایت ها اقدام به آموزش چگونگی ساخت مواد مخدر در آشپزخانه منازل می کنند.

باقریان گفت: از این رو پلیس فتا با تمام توان در مقابل فعالیت چنین سایت هایی ایستاده و برای مقابله با عوامل ایجاد چنین صفحاتی، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

اجتمام(1) ** 9022 ** 1071

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *