شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۸

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا صفایی، بعدازظهر شنبه در نشست خبری شورای هماهنگی ستاد مردمی مهدویت در خیمه انتظار اظهار کرد: اجتماع…

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا صفایی، بعدازظهر شنبه در نشست خبری شورای هماهنگی ستاد مردمی مهدویت در خیمه انتظار اظهار کرد: اجتماع عظیم منتظران، ساعت 10 و 30 دقیقه روز میلاد امام زمان (عج) از میدان شهدا به سمت حرم رضوی با حضور امام جمعه، آیت الله علم الهدی در مشهد برگزار می شود.

وی ادامه داد: این اجتماع باید الگویی برای سایر شهرهای کشور باشد و این شهر به عنوان پایتخت معنوی کشور باید در حوزه معنویت نقش بسزایی داشته باشد زیرا تمامی ارزش‌ها وابسته به مهدویت است.

به گفته وی مطابق روایات، مشهد زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است و از علائم ظهور ایشان پررنگ شدن وفات حضرت فاطمه (س) و تولد امام زمان است.

مسئول برپایی اجتماعات عظیم انتظار با تاکید بر اینکه این شهر باید در روز میلاد امام زمان (عج) مطابق عنوان و شانی که دارد به برگزاری جشن های پرشور اقدام کند.

سردار صفایی یادآور شد: سال جاری در شهرهای بزرگ خراسان رضوی برنامه‌های مناسبی تدارک دیده شده و همزمان با مشهد در سبزوار، نیشابور، قوچان، تربت حیدریه، کاشمر و فریمان؛ جشن بزرگ مهدویت در میلاد امام زمان برگزار می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.