یکشنبه، ۱۹ مرداد ۹۳ - ۱۱:۱۱

مدیر جهادکشاورزی شهرستان شاهرود از پیگیری و اقدام برای اجرای سیستم آبیاری تحت فشار در سطح 70 هکتار از اراضی این شهرستان خبر…

مدیر جهادکشاورزی شهرستان شاهرود از پیگیری و اقدام برای اجرای سیستم آبیاری تحت فشار در سطح 70 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه سمنان، محمدرضا قاسمی، با اعلام این خبر، گفت: برای اجرای این 19پروژه بیش از 3900 میلیون ریال از محل اعتبارات بلاعوض دولتی هزینه خواهد شد و بخشی از هزینه برای اجرای پروژه‌های فوق از سوی بهره‌برداران تامین خواهد شد.

وی افزود: همچنین 28 مورد درخواست اجرای سیستم‌های نوین در سطح 150 هکتار دیگر از سوی متقاضیان به شهرستان ارسال شده است که برای تصویب و اجرا در حال بررسی است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود از جوجه‌ریزی در 29 واحد مرغداری به ظرفیت 615 و 430 قطعه خبر داد و در خصوص اقدامات انجام شده یک ماهه در حوزه دام و طیور گفت: صدور سه فقره پروانه کوچک روستایی، اجرای طرح رکورد گیری شیر از 12 گله با بیش از 1000 نمونه،تلقیح مصنوعی740 راس گاو با مشارکت بخش خصوصی و اجرای طرح ثبت مشخصات دام از مهمترین این اقدامات بوده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.