دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۶

به گزارش ایرنا، دکتر ˈمحمد شکاریˈ یکشنبه شب با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: این بسته های حمایتی شامل افزایش تجهیزات…

به گزارش ایرنا، دکتر ˈمحمد شکاریˈ یکشنبه شب با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: این بسته های حمایتی شامل افزایش تجهیزات پزشکی، ارتقای کیفیت ویزیت پزشکان در مراکز درمانی و کلینک های استان است.

دکتر شکاری تصریح کرد: حمایت از بیماران صعب العلاج و سرطانی از دیگر بسته های حمایتی است که با راه اندازی مراکز شیمی درمانی و رادیوتراپی بندرعباس اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای برنامه تحول نظام سلامت در هرمزگان تاکنون پنج بسته از این برنامه در بیمارستان های هرمزگان اجرا شده، خاطرنشان کرد: این بسته ها شامل کاهش هزینه های درمان ، زایمان طبیعی رایگان ، ماندگاری پزشکان،ارتقای خدمات هتلینگ بیمارستانها و پرداخت حقوق ثابت و تشویقی به پزشکان در مناطق محروم است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از ابتدای اجرای برنامه تحول نظام سلامت در این استان (نیمه اردیبهشت ماه) تاکنون بیش از 15 هزار بیمار در بخش های مختلف بیمارستانی، از بسته های حمایتی این برنامه بهره مند شده اند.

لازم به ذکر است، اجرای برنامه تحول نظام سلامت از نیمه اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور در بیمارستان های دولتی زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان آغاز شده است.ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.