چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۱۶

سید حسن قاضی زاده هاشمی روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در منطقه دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه…

سید حسن قاضی زاده هاشمی روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در منطقه دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه افزود: به منظور تامین پزشک عمومی و متخصص برای انجام خدمات پزشکی و درمانی در مناطق محروم و شهرهای زیر 20 هزار خانوار در هفته جاری نشستی با حضور روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور در تهران برگزار می شود.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در مناطق محروم کشور مکمل های غذایی و دارویی برای مادران باردار به میزان کافی وجو ندارد در راستای طرح تحول نظام سلامت به تامین این مکمل ها توجه جدی شده است.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه طرح بیمه سلامت هم اینک در سطح کشور به نحو مطلوبی در حال اجراست، اظهار کرد: شرایط برای صدور بیمه سلامت تمام بیماران بستری شده فراهم شده و می توانند برای دریافت آن اقدام کنند.

وی عنوان کرد: طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان های دولتی نیز به نحو مطلوبی در حال اجراست و مردم به راحتی می توانند از خدمات پزشکی و درمانی مناسب بهره مند شوند.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه آموزش های لازم برای اجرای دقیق طرح تحول نظام سلامت به کارکنان مراکز بهداشتی و درمانی سراسر ارایه شده، افزود: در آینده روند خدمات رسانی این مراکز به بیماران نیز مطلوب تر خواهد شد.

قرار است وزیر بهداشت امروز از بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت و شهید رجایی گچساران بازدید کند.

671/7531

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.