جمعه، ۰۷ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۹

با حضور معاون برنامه‌ریزی استانداری مرکزی بمناسبت هفته‌ی دولت کارگاه ساخت ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی در شهر صنعتی آستانه شازند به بهره‌برداری رسید….

با حضور معاون برنامه‌ریزی استانداری مرکزی بمناسبت هفته‌ی دولت کارگاه ساخت ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی در شهر صنعتی آستانه شازند به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه‌ی مرکزی، این کارگاه با سرمایه‌گذاری 13 میلیارد ریالی سازنده ادوات کشاورزی مکانیزه است و در راستای تولید ادوات کشاورزی جهت 12 نفر شغل ایجاد کرده و در صورت حمایت و تولید انبوه، زمینه ایجاد شغل برای 150 نفر دیگر را فراهم می‌کند.

به گزارش ایسنا، در این واحد تولیدی که موفق به ثبت هشت گواهی اختراع شده است، برای نخستین بار در سطح کشور طرح تولید خاک‌ورز حفاظتی و پارکینگ مکانیزه به اجرا در آمده است.

فرماندار شهرستان شازند در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایسنا گفت: 80 روستا از پروژه‌های عمرانی هفته‌ی دولت بهره‌مند می‌شوند.

وی گفت: هم‌زمان با هفته‌ی دولت 194 پروژه‌ی عمرانی، خدماتی، فرهنگی و رفاهی در این شهرستان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

عسگری ادامه داد: مواردی از جمله راه آسفالته روستایی، گازرسانی، برق‌رسانی، کشاورزی و ورزشی از مهم‌ترین پروژه‌های قابل افتتاح در شازند است.

فرماندار شهرستان شازند گفت: برای اجرای این طرح‌ها بالغ بر 347 میلیارد و 350 میلیون ریال اعتبار هزینه شده و 65 هزار نفر در 80 روستا و یک منطقه شهری از این طرح‌های عمرانی بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش ایسنا، ساختمان دهیاری روستای کزاز شازند نیز با حضور مسئولان افتتاح شد.

بخشدار مرکزی شازند در این‌باره گفت: دهیاران با ارائه‌ی برنامه‌ها و نظرات خود نقش مؤثری در پیشرفت روستاها ایفا می‌کنند.

«سیدجلال یعقوبی» افزود: ساختمان دهیاری روستای کزاز در زمینی به مساحت 315 مترمربع در دو طبقه ساخته شده است.

یعقوبی با بیان اینکه برای اجرا و تجهیز ساختمان دهیاری بیش از دو میلیارد و400 میلیون ریال هزینه شده در ادامه از افتتاح و بهره‌برداری 45 پروژه عمرانی در این بخش در هفته‌ی دولت خبر داد.

به گزارش ایسنا، پارک روستایی و غسالخانه روستای تحت‌محل این شهرستان نیز در هفته‌ی دولت افتتاح شد.

بخشدار زالیان در این‌باره گفت: پارک روستایی تحت‌محل درزمینی به مساحت 2100 مترمربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و680 میلیون ریال ساخته شده است.

باقری ادامه داد: ساختمان غسالخانه روستای تحت محل نیز در زمینی به مساحت 64 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 400میلیون ریال از محل اعتبارات آلایندگی ساخته شده است.

وی از بهره‌برداری و افتتاح 33 پروژه‌ی عمرانی در هفته‌ی دولت با حضور مسئولان در این بخش خبر داد و گفت: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها بالغ بر 200 میلیارد ریال هزینه شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.