یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۰۸:۳۳

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود منیعی با بیان اینکه طرح نسیم بهشت با رویکرد نهادینه کردن باورهای دینی در رفتارهای شهری اجراشده افزود:…

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود منیعی با بیان اینکه طرح نسیم بهشت با رویکرد نهادینه کردن باورهای دینی در رفتارهای شهری اجراشده افزود: با توجه به ترفندهای روزافزون دشمنان این مرز و بوم  و استفاده از ابزارهای مختلف برای هجمه فرهنگی به جوانان و نوجوانان کشور اسلامی، بهترین راه مقابله  پیشگیری و مقابله چهره‌به‌چهره در فضاهای متنوع برای ترویج معارف و فرهنگ اسلامی در جهت خنثی نمودن حربه‌های آنان است.

وی ادامه داد: به‌منظور پاسخگویی به پرسش‌های اعتقادی و فرهنگی شهروندان، تقویت مبانی اخلاق اسلامی در میان جوانان و نوجوانان اعم از پسران و دختران، تقویت باورهای دینی و توسعه اخلاق و رفتارهای اسلامی در میان جوانان و نوجوانان و …. طرح نسیم بهشت اجرا می شود.

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 یادآور شد: از همین رو طرح نسیم در ماه مبارک رمضان  با حضور مبلغ آقا و خانم جهت پاسخگویی به مسائل شرعی و دینی شهروندان و با همکاری مؤسسه انصارالمهدی(عج) از ساعت 19 تا 23 در میدان امام حسین (ع) اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.