جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۳۲

سید مسلم هاشمی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این پروژه شامل چهار هزار و 500متر لوله گذاری خط انتقال…

سید مسلم هاشمی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این پروژه شامل چهار هزار و 500متر لوله گذاری خط انتقال است که قرار است از مبدآء زمانی 10اردیبهشت ماه جاری در طول شش ماه به پایان برسد.

وی با اشاره به مشکلات عدیده بهداشتی و اجتماعی ناشی از نبود این شبکه در شهر درگهان گفت: برای رفع این مشکلات، تلاش های شرکت آب و فاضلاب شهری استان هرمزگان با همکاری و پیگیری های سازمان منطقه آزاد قشم، شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان و شورای شهر و شهرداری درگهان سرانجام در اواخر سال گذشته به نتیجه رسید و مقدمات ساخت شبکه فاضلاب شهر درگهان فراهم شد.

به گفته وی با توجه به شلوغی و ازدحام مسافران و گردشگران در اواخر سال در این شهر، عملیات اجرایی این پروژه از دهم اردی بهشت ماه جاری از میدان گمرک درگهان آغاز شد.

معاون شهرداری درگهان با اشاره به اینکه این پروژه به صورت قطعه قطعه تا میدان انقلاب درگهان ساخته خواهد شد، از احتمال ریزش دیواره کانال های حفر شده بخاطر نوع خاص خاک این منطقه اظهار نگرانی کرد و گفت: با توجه به نزدیکی محل اجرای این پروژه به دریا و همچنین بخاطر تردد مردم در این محل ضروری است که در اوقات خاصی حفاری ها صورت بگیرد، بطوری که در آن اوقات هم تردد ها به کمترین میزان برسد و هم کمترین مد دریا به وقوع بپیوندد.

هاشمی اجرای دقیق و بموقع این پروژه را برای درگهان یک ضرورت خواند و خواستار همکاری مردم این شهر بخصوص کسبه و همچنین مسئولان محلی و شهرستانی برای اجرای هرچه بهتر آن شد.

درگهان در حدود 20کیلومتری غرب شهر قشم با جمعیتی افزون بر 12هزار نفر در کنار دریا واقع شده و همه ساله بخصوص در ایام تعطیلات نوروزی جمعیت عظیمی از مسافران و گردشگران از سراسر کشور برای خرید از مجتمع های بزرگ تجاری آن به این شهر سفر می کنند. ک/3

1871/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.