پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۹

حجت الاسلام والمسلمین موذنی معاون فرهنگی و اموراجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت: آموزش و پرورش…

حجت الاسلام والمسلمین موذنی معاون فرهنگی و اموراجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت: آموزش و پرورش در اجرای طرح شاهد موفق بوده است.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ارتباط بسیار خوب آموزش و پرورش با بنیاد شهید خاطر نشان کرد: تعاملات بسیاری بین بنیاد شهید و آموزش و پرورش انجام شده است.

مؤذنی یکی از برنامه‌های معاونت فرهنگی بنیاد شهید را اجرایی کردن آیین نامه مشاوره و هدایت تحصیلی عنوان کرد.

وی ادامه داد: دستور العمل این برنامه‌ها از سوی حجه الاسلام شهیدی معاون رئیس جمهور ورئیس بنیاد شهید برای کل کشور ابلاغ شده است.

معاون امور اجتماعی بنیاد شهید با تأکید بر توانمند سازی، مهارت افزایی و همچنین مهارت آموزی فرزندان شاهد و ایثارگر افزود: به همین منظور معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید، اجرایی کردن هدایت تحصیلی را در دستور کار خود قرار داده است.

گفتنی است، اجرایی کردن هدایت تحصیلی به کمک وزارت آموزش و پرورش ، ادارات کل آموزش عالی و آموزش عالی بنیاد شهید در طرح شاهد انجام شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.