جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۴

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی سالاری بعدازظهر پنجشنبه در نشست مسئولان استان بوشهر به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر اشاره کرد و اظهار داشت:…

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی سالاری بعدازظهر پنجشنبه در نشست مسئولان استان بوشهر به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر اشاره کرد و اظهار داشت: باید از همه ظرفیت‌ها برای توسعه استان استفاده کنیم و همه مسئولان باید برای بهبود شرایط استان از همه توان استفاده کنند.

وی تصریح کرد: رونق اقتصادی و عمران و آبادانی استان نیازمند استفاده بیشتر از سرمایه صندوق توسعه ملی است که به منظور توسعه بخش‌های مختلف در استان بوشهر تقاضای دو هزار میلیارد تومان تسهیلات از این صندوق ارائه شده است.

استاندار بوشهر از اجرای کمربند سبز در حریم پنج کیلومتری نیروگاه اتمی بوشهر خبر داد و بیان داشت: توسعه فضای سبز استان بوشهر را در دستور کار داریم و طرح کمربند سبز در شهرهای مختلف استان بوشهر اجرا خواهد شد.

پیشرفت 50 درصدی پروژه بزرگراه بوشهر – دیر

وی با اشاره به پیشرفت 50 درصدی پروژه بزرگراه بوشهر – دیر تاکید کرد: این طرح از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و امسال با فعال شدن اجرای آن امیدواریم که در سال جاری به بهره‌برداری برسد.

سالاری با اشاره به تامین بخش عمده‌ای از اعتبارات استان بوشهر از محل دو درصد نفت، ادامه داد: اعتبارات عمرانی استان بوشهر در سال جاری 462 میلیارد تومان است که نسبت به دیگر استان‌ها قابل توجه است.

وی تاکید کرد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام فاضلاب شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم نیز در دستور کار است که برای اجرای آن کنسرسیومی از بخش خصوصی دعوت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *