دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۷

به گزارش خبرنگار مهر، احمد مرادی پیش از ظهر دوشنبه در نشست بررسی پروژه‌های شهرستان دشتی اظهار داشت: تلاش های بسیار خوبی به…

به گزارش خبرنگار مهر، احمد مرادی پیش از ظهر دوشنبه در نشست بررسی پروژه‌های شهرستان دشتی اظهار داشت: تلاش های بسیار خوبی به منظور توسعه و نوسازی مدارس در استان بوشهر صورت گرفته است و خیرین نیز مشارکت‌های بسیار خوبی را در این زمینه داشته‌اند.

وی اضافه کرد: در شهر زلزله‌زده شنبه در شهرستان دشتی 17 پروژه داشتیم که کل اعتبارات آن 67 میلیارد ریال بوده است که تا به امروز 63 میلیارد ریال آن تامین شده است و 4.8 میلیارد ریال باقی مانده‌است که تاکنون تامین نشده است.

مرادی با بیان اینکه از این تعداد پروژه تاکنون 16 پروژه به بهره‌برداری رسیده است، خاطرنشان ساخت: پس از وقوع زمین‌لرزه با سرعت بالای عملیات ساخت فضاهای اموزشی خسارت دیده در زمین لرزه انجام شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر به نقش بسیار مهم خیرین در توسعه زیرساخت‌های اموزشی اشاره کرد و بیان داشت: خیرین استان بوشهر تاکنون 412 مدرسه را در سطح استان با داشتن یک هزار و 680 کلاس درس ساخته‌اند که بیش از 200 هزار متر مربع مساحت دارد.

وی تصریح کرد: ابتدای سال تحصیلی جاری نیز 29 مدرسه در 108 کلاس درس توسط خیرین ساخته شد و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت و ساخت 18 مدرسه توسط خیران با اعتبار 164 میلیارد ریال در استان بوشهر را در دست اجرا داریم.

مرادی ادامه داد: از همه ظرفیت‌ها و توان خود برای توسعه فضاهای اموزشی در استان بوشهر استفده خواهیم کرد و امیدواریم شاهد رفع مشکلات و کمبودهای فضای آموزشی در استان بوشهر باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *