شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۰۳

به گزارش روز شنبه مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین الملل شهرداری کاشان ˈسیدمحمد ناظم رضویˈ اجرای طرح پیرایش شهری شامل دیوار نویسی،…

به گزارش روز شنبه مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین الملل شهرداری کاشان ˈسیدمحمد ناظم رضویˈ اجرای طرح پیرایش شهری شامل دیوار نویسی، شعار و تبلیغات سطح شهر و طراحی و اجرای نقاشی دیواری در سطح شهر را از جمله این برنامه های دانست.

وی گفت: رنگ آمیزی جدول ها و پایه تیرهای تلسکوپی و مبلمان شهری و پارکی در سطح شهر، طراحی و اجرای المان های حجمی در میدان ها و معابر سطح شهر، نورپردازی اماکن و گذرگاه ها و حذف زوائد فیزیکی شهری از دیگر برنامه های اداره زیباسازی و تاسیسات شهری شهرداری کاشان است.

وی با اشاره به فعالیت های در دست اقدام اداره زیباسازی و تاسیسات شهری، افزود: تدوین سند راهبردی زیباسازی شهری و نظارت بر نمای ساختمان های تازه تاسیس از برنامه های این اداره در سالجاری است.

ناظم رضوی خاطرنشان کرد: خرید، ساماندهی و تجهیز وسایل پارکها، بهسازی و ساماندهی تابلوهای شناسایی معابر اصلی و فرعی، تهیه طرح جامع تبلیغات محیطی شهر کاشان، بهسازی جداره های شهری واقع در محدوده بافت تاریخی این شهر و بهسازی و ساماندهی سازه های تبلیغاتی در سطح شهر از دیگر بخش های مهم برنامه های این اداره است.

وی تصریح کرد: برای اجرای این طرح ها در مجموع 37 میلیارد ریال از محل درآمدهای شهرداری کاشان پیش بینی شده است.

بودجه امسال شهرداری کاشان بیش از دو هزار میلیارد ریال است که نسبت به سال گذشته افزون بر دو برابر رشد نشان می دهد.

562/545

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.