جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر، مجید واحدی ظهر امروز جمعه در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه مجموعه ورزشی شهید سبزی دانشگاه پیام…

به گزارش خبرنگار مهر، مجید واحدی ظهر امروز جمعه در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه مجموعه ورزشی شهید سبزی دانشگاه پیام نور مرکز بناب با اشاره به اجرای طرح های مختلف عمرانی در سطح استان اظهار کرد: این طرح هی عمرانی شامل فضای اداری، آموزشی، آزمایشگاهی و محوطه سازی در سطح دانشگاه های پیام نور آذربایجان شرقی است.

وی با تاکید بر اینکه تا پایان سال جاری نیز پروژه های آموزشی و اداری مراکز و واحدهای میانه، ملکان، اسکو و آذرشهر مورد بهره برداری قرار می گیرند، ادامه داد: کارگاه عظیم سازندگی در پیام نورآذربایجان شرقی در حال اجراست.

واحدی همچنین با بیان اینکه در سال جاری طرحها و پروژه های بالای 90 درصد پیشرفت نیز مورد بهره برداری قرار می گیرند، افزود: حضور دکتر فراهانی در راس دانشگاه پیام نور باعث توسعه کیفی در مراکز و واحدهای دانشگاهی در سطح کشور شده است.

وی در خصوص مجموعه ورزشی شهید محمد سبزی پیام نور مرکز بناب نیز گفت: این مجموعه ورزشی که با دو هزار و 700 متر مربع زیربنا احداث شده است، بزرگترین مجموعه ورزشی در سطح مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.