جمعه، ۰۴ مهر ۹۳ - ۰۶:۱۳

امام جمعه موقت خرم‎آباد گفت: اجلاس سازمان ملل متحد بهترین مکان برای بیان اهداف و برنامه‎های محکم و منطقی جمهوری اسلامی ایران است….

امام جمعه موقت خرم‎آباد گفت: اجلاس سازمان ملل متحد بهترین مکان برای بیان اهداف و برنامه‎های محکم و منطقی جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی لرستان، حجت الاسلام «قاسم متقی‎نیا» در خطبه‎های این هفته‌ی نماز جمعه خرم‎آباد با اشاره به دیدار رئیس‌جمهوری ایران و نخست وزیر انگلیس، افزود: پس از این دیدار هم‌چنان استکبار به توطئه‎ها و اتهام‎های علیه ایران ادامه می‏‌دهد و هیچ‎گونه صداقتی در اعمال و رفتارشان وجود ندارد.

وی با اشاره به گرامی‌داشت ایام هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: حق دفاع مقدس در سال‌های پس از جنگ ادا نشده و در ادای حق این حرکت عظیم تاکنون کوتاهی شده است.

امام جمعه موقت خرم‎آباد تصریح کرد: دفاع مقدس مجموعه‌ی درهم تنیده‎ای از عظمت‏‌ها و جلوه‎های جمال و جلال در ایثار و خود گذشتگی است.

حجت الاسلام متقی‎نیا خاطرنشان کرد: نقش شهید و شهادت و راه شهدا و امام شهدا در شکوه و عظمت انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست و حق این عظمت و افتخار باید به خوبی ادا شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *