جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۵

  وسلي اسنايدر از آن دسته بازيکناني است که سن و سال‌دارتر از چهره‌اش به نظر مي‌رسد. او که محصول آکادمي فوتبال هلند…

  وسلي اسنايدر از آن دسته بازيکناني است که سن و سال‌دارتر از چهره‌اش به نظر مي‌رسد. او که محصول آکادمي فوتبال هلند است 105 بار براي تيم ملي هلند به ميدان رفته و از يورو 2004 به فوتبال اروپا معرفي شد.

از آن زمان تاکنون اسنايدر پيراهن شماره 10 رئال مادريد را به تن کرده و ستاره تيم ژوزه مورينيو در قهرماني سه گانه اينترميلان در سال 2010 بوده است. او در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا گلزني کرد و پاس گل فينال همان سال را نيز به ديگو ميليتو داد.

اسنايدر اکنون پيراهن گالاتاسراي ترکيه را به تن مي‌کند. او فصل گذشته به همراه بازيکناني چون امانوئل ابوئه و ديديه دروگبا در اين تيم درخشيد. او ماه گذشته تولد 30 سالگي‌اش را جشن گرفته و مي‌تواند همچنان به عنوان يک بازيکن خوب در ترکيب تيم باشگاهي‌اش بدرخشد.

پس از آنکه لوييس فان خال هلندي که در جام جهاني برزيل روي نيمکت اين تيم حضور داشت به عنوان سرمربي فصل آينده منچستريونايتد انتخاب شد، گمانه‌زني‌هايي در مورد پيوستن اسنايدر به شياطين سرخ بار ديگر بر سر زبان‌ها افتاد.

اسنايدر پيشتر هم مورد توجه الکس فرگوسن قرار داشت اما انتقال او به اولدترافورد هيچ گاه محقق نشد. اکنون حضور فان خال روي نيمکت شياطين سرخ مي‌تواند اسنايدر را به ليگ برتر انگليس بکشاند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.