دوشنبه، ۰۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۵۳

 به گزارش خبرنگار مهر، ذبیح الله ذاکری شامگاه یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات آبرسانی ساری با اشاره به اینکه وظیفه ما آبرسانی به…

 به گزارش خبرنگار مهر، ذبیح الله ذاکری شامگاه یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات آبرسانی ساری با اشاره به اینکه وظیفه ما آبرسانی به مردم است، بیان داشت: از سال 83 تاکنون حق انشعاب آب افزایش نیافته است.

وی بیان داشت: تجهیز چاههای موجود و حفر چاههای جدید برای رفع مشکل کم آبی شهرستان ساری ضرورت دارد.

جواد واحدی فرماندار ساری نیز اصلاح شبکه آبرسانی شهرستان را نیازمند 100 میلیارد ریال اعتبار دانست و گفت: مشکلات بخش آبرسانی شهرستان باید رفع و تقویت شود.

وی بیان داشت: باید بگونه ای برنامه ریزی شود تا در فصل تابستان مشکل کمبود آب نداشته باشیم و در زمان توزیع اعتبارات باید مسائل پیگیری شود.

وی فرهنگ سازی و استفاده درست از منابع آب شهرستان را الزامی برشمرد و گفت: برای رفع مسائل باید هدفگذاری کوتاه مدت و بلند مدت صورت گیرد

لطفی رئیس آبفا شهرستان سازی نیز با عنوان اینکه نیازمند حفر پنج چاه جدید برای رفع مشکلات آب منطقه هستیم، بیان داشت: 30 درصد هدررفت آب در خط لوله اتفاق می افتد.

وی با اشاره به اینکه آبرسانی به ساری قرار بود از طریق سد انجام شود، گفت: اینکار نه تنها انجام نشد بلکه دو چاه نیز از بهره برداری خارج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *