پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۵۲

حجت اله بیرانوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: یک واحد صنعتی به منظور تولید بنزین از ضایعات پتروشیمی در شهرستان الیگودرز…

حجت اله بیرانوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: یک واحد صنعتی به منظور تولید بنزین از ضایعات پتروشیمی در شهرستان الیگودرز استان لرستان در دست احداث است.

وی با بیان اینکه برای احداث این واحد دو میلیارد تومان تاکنون هزینه شده است، افزود: در این راستا در جلسه اخیر کارگروه اشتغال لرستان 200 میلیون تومان تسهیلات برای تکمیل این پروژه به تصویب رسید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان همچنین از تصویب پرداخت تسهیلات به شش واحد صنعتی و تولیدی دیگر استان در کارگروه اشتغال خبر داد و افزود: در این راستا پرداخت 304 میلیون تومان تسهیلات برای یک واحد تولید شمش فولادی در بروجرد به تصویب رسید.

بیرانوند ادامه داد: این واحد تولیدی در حال حاضر دارای 90 درصد پیشرفت فیزیکی بوده و در صورت تکمیل ظرفیت تولید سالانه دو هزار تن شمش فولادی را دارد.

وی همچنین از اعطای تسهیلات به کارخانه سیمان دورود خبر داد و بیان داشت: در این راستا دو میلیارد تومان سرمایه در گردش در اختیار این واحد تولیدی قرار می گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان ادامه داد: همچنین 750 میلیون تومان اعتبار برای نوسازی و بازسازی تجهیزات کارخانه زرین ظفر تولید کننده انواع کیک و بیسکویت اختصاص یافت.

بیرانوند همچنین از اختصاص 250 میلیون تومان تسهیلات برای یک واحد تولید لحاف و تشک و 40 میلیون تومان سرمایه در گردش برای یک واحد تولید شن و ماسه در شهرستان کوهدشت خبر داد.

وی همچنین با بیان اینکه یک واحد تولید دستمال کاغذی در سلسله نیز آماده بهره برداری است، عنوان کرد: در این راستا 80 میلیون تومان سرمایه در گردش به این واحد اختصاص پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.