چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۰۷:۰۶

قائم‌مقام مدیرکل آب منطقه‌ای مازندران با بیان اینکه هم‌اکنون فقط از 3 سد مخزنی در استان بهره‌برداری می‌شود، گفت: در حال حاضر احداث…

قائم‌مقام مدیرکل آب منطقه‌ای مازندران با بیان اینکه هم‌اکنون فقط از 3 سد مخزنی در استان بهره‌برداری می‌شود، گفت: در حال حاضر احداث 10 سد در دستور کار قرار گرفته که تا 10سال آینده به بهره برداری برسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه‌ی مازندران،«موسی نامدار» امروز(چهارشنبه 7 آبان‌ماه) در همایش معاونت سازمان‌های، نظامی، قضایی ستاد احیا امر به معروف و نهی ار منکر استان مازندران، گفت: هم‌اکنون فقط 10 درصد آب‌های مازندران کنترل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه وزارت نیرو هنوز نسبت به کم‌آبی مازندران مردد است، تصریح کرد: ما چون رعایت بهداشتی آب رودخانه را نکردیم از همین‌رو آب شهرهای ما، کیفیت نامناسب دارد و ما در این زمینه نتوانستیم آمر و ناهی خوبی باشیم.

قائم‌مقام مدیرکل آب منطقه‌ای مازندران افزود: باید بکوشیم تا حداقل آب‌های موجود را کنترل و آب را به صورت بهینه مصرف کنیم.

نامدار با اشاره به کم‌لطفی در تأمین اعتبار آب در مازندران خاطرنشان کرد: در سال 65 استان مازندران در حوزه‌ی کشاورزی تأمین اعتبار شد و در همان زمان استانی در حوزه‌ی صنعت و کشاورزی تأمین اعتبار شد که میزان بودجه کشاورزی آن استان بیش از مازندران بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *