جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۵۲

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن، پس از دوم شدن در مسابقات قهرمانی کشور اظهار کرد که از رکوردهایش در آغاز فصل راضی…

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن، پس از دوم شدن در مسابقات قهرمانی کشور اظهار کرد که از رکوردهایش در آغاز فصل راضی نیست.

احسان حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره مسابقه روز پنجشنبه‌اش در رقابت‌های آغاز فصل اظهار کرد: کمی شرایط برای مسابقه بد بود و وزش باد مناسب نبود. دایره پرتاب هم کمی خراب بود به همین دلیل نتوانستم رکوردهای خوبی را ثبت کنم و امیدوارم با تمرین‌های بیشتر در مسابقه‌های بعدی رکوردها هم بهتر شود.

وی در پاسخ به اینکه آیا از رکوردهایش در این مسابقه‌ها رضایت دارد گفت: رکوردهایم خوب نبود و باید حداقل 63 یا 64 متر پرتاب می‌کردم. به هر حال تلاشم این است که چنین رکوردی را ثبت کنم.

حدادی در ادامه از سفر به دوحه برای حضور در مسابقه‌های لیگ الماس خبر داد و گفت: دوشنبه برای حضور در مسابقه‌های لیگ الماس به دوحه سفر می‌کنم. پس از آن هم سفری به روسیه دارم تا تمرین‌هایم را زیر نظر کیم انجام دهم.

وی خاطرنشان کرد: تمام تمرکزم بر روی بازی‌های آسیایی است و در این مدت در مسابقه‌های تدارکاتی شرکت می‌کنم تا با آمادگی کامل به اینچئون بروم.

ملی‌پوش پرتاب دیسک در پاسخ به اینکه وزیر ورزش مسابقه پرتاب دیسک را از نزدیک مشاهده کرد آیا درخواستی از او داشتید گفت: خوشبختانه شرایط در حال حاضر خوب است و چهار ماه در کیش تمرین کردم و وضعیت خوبی دارم. مشکلی هم در این باره وجود ندارد.

وی اضافه کرد: حضور مسئولان در محل برگزاری مسابقه‌ها باعث ایجاد انگیزه برای ورزشکاران می‌شود و از حضور وزیر در ورزشگاه تشکر می‌کنم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.