شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۴

 رحمان احمدي در مورد شرايط بازيکنان تيم ملي پيش از اردوي اتريش گفت: اردوي خوبي را در آفريقاي‌جنوبي برگزار کرديم و از نظر…

 رحمان احمدي در مورد شرايط بازيکنان تيم ملي پيش از اردوي اتريش گفت: اردوي خوبي را در آفريقاي‌جنوبي برگزار کرديم و از نظر بدني شرايط مناسبي داريم. از روز گذشته دور جديد تمريناتمان را آغاز کرديم.

به گزارش تسنيم، وي ادامه داد: مسلما اردوي اتريش و بازي‌هاي تدارکاتي اين اردو مي‌تواند به ما کمک کند. زمان زيادي را از دست داديم و بايد تا جام‌جهاني خودمان را آماده کنيم و در اردوي اتريش بازيکنان لژيونر هم به تيم اضافه مي‌شوند و مي‌توانيم خوب تمرين کنيم و بازي‌هاي دوستانه انجام دهيم.

دروازه‌بان تيم ملي در مورد پخش برنامه تلويزيوني شب گذشته در مورد دروازه‌بان‌هاي ايران و عدم حضور مهدي رحمتي در تيم ملي عنوان کرد: مسلما تمرکز من با اين حاشيه‌ها به هم نمي‌خورد. اگر شما الان اشاره نمي‌کرديد نمي‌دانستم چنين برنامه‌اي پخش شده است. من تمام حواس و تمرکز خودم را براي تيم ملي و موفقيت در اين تيم گذاشته‌ام.

احمدي در پاسخ به اين سوال که فکر مي‌کند دروازه‌بان ثابت ايران در جام‌جهاني باشد، گفت: اين را ديگر مربي تشخيص مي‌دهد و من نمي‌توانم در اين مورد صحبت کنم اما مسلما تمرينات خوبي را انجام مي‌دهم تا به صددرصد آمادگي برسم.

وي در مورد حمايت سرمربي تيم ملي فوتبال از بازيکنان خاطرنشان کرد: وقتي بازيکن ببيند سرمربي تيم به اين اندازه از او حمايت مي‌کند قطعا روحيه مي‌گيرد و خيلي بهتر در تمرينات حاضر مي‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.