پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۴

 به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، وي در اين باره گفت: در ابتدا حضور خبرنگاران ايراني را…

 به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، وي در اين باره گفت: در ابتدا حضور خبرنگاران ايراني را به برزيل خوش آمد مي گويم.

احمدي در ادامه گفت: شروع کار خود را با بازي دوستانه مقابل گينه آغاز کرديم. پس از يک وقفه کوتاه راهي آفريقاي جنوبي شديم و به دنبال آن در اردوي اتريش سه بازي دوستانه انجام داديم. کارلوس کي روش ديد وسيعي نسبت به بازيکنان افريقايي و همچنين تيم نيجريه دارد. تمرينات بدنسازي سختي در اين اردو انجام داديم و اميدوارم در بازي برابر نيجريه مزد زحمات خود را بگيريم. بازي خيلي سختي است و اميدوارم بهترين امتياز را از اين بازي بگيريم.

دروازه بان تيم ملي در پاسخ به اين سوال که وي به عنوان دروازه بان ايران بايد مقابل مسي قرار بگيرد گفت: نه فقط مقابل مسي بلکه مقابل تيم ملي آرژانتين بايد بازي کنيم. معتقدم مسي تمامي تيم آرژانتين نيست. تيم ملي ايران سه دروازه بان خوب دارد و هرکدام از ما سه نفر، درون دروازه ايران بايستيم وظيفه داريم با تمام وجود از دروازه ايران حراست و محافظت کنيم؛ رقابت ما سالم و ورزشي است.

احمدي در پاسخ به اين سوال که براي اصحاب رسانه هنوز شبهه و شکي زيادي است که چه کسي به عنوان دروازه بان ايران است گفت: ما سه دروازه بان خوب و آماده هستيم و اين نظر سرمربي است که چه کسي بازي کند و در واقع او تعيين مي کند که چه کسي در دروازه ايران باشد. هر کدام از ما باشيم تمام تلاشمان را مي کنيم که بهترين عملکرد را داشته باشيم.

وي در پايان درباره اينکه تيم ايران مشکل گلزني دارد و اينکه تمام بازيکنان در اردوي افريقاي جنوبي حضور نداشتند گفت: از اينکه همه بازيکنان در اردوي اول نبودند برمي گردد به اينکه بعضي از بازيکنان لژيونر و همچنين بازيکنان داخل ايران درگير مسابقات باشگاهي خود يا ليگ قهرمانان آسيا بودند ولي بعد از اينکه به تيم اضافه شدند و با تمرينات سخت بدنسازي خود را با تيم هماهنگ کردند. ما در اردوي افريقاي جنوبي سه ديدار دوستانه برگزار کرديم و در آن بازي‌ها 5 يا 6 گل نيز زديم. در اردوي اتريش سبک بازي‌ها طوري بود که بيشتر تمرکزمان در دفاع بود ولي مشکل گلزني نداريم. تمرکز ما بيشتر روي آماده‌سازي فيزيکي بود و کادر فني تيم هم روي اين موضوع تأکيد بيشتري داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.