دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۴

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈمحمد رضا آشتیانیˈ عصر یکشنبه در رزمایش ارتقای امنیت اجتماعی در میدان بزرگ امام خمینی(ره) قم اظهار داشت:…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈمحمد رضا آشتیانیˈ عصر یکشنبه در رزمایش ارتقای امنیت اجتماعی در میدان بزرگ امام خمینی(ره) قم اظهار داشت: اگر در یک جامعه عابد و زاهد و نماز خوان باشد، ولی فریضه امر به معروف و نهی از منکر نباشد، بدون شک آسیب های ناشی از آن ذره ذره جامعه را در بر می گیرد و آن را مسموم و ناسالم می کند.

وی با اشاره به علاقمندی همه مسوولان، امامان جمعه و همچنین علما و مراجع به احیای امر به معروف و اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در قم خاطرنشان کرد: اهالی قم نسبت به ارزش های انقلاب، احترام و حرمت، قائل و به آن پایبند هستند، به همین دل آنها با نیروهای انتظامی است و این نیروها نیز از مردم جدا نیستند.

آشتیانی افزود: آمران به معروف باید بدانند که نیروهای انتظامی در همه جای استان مستقرهستند، و اگر زمانی در تذکر دادن مساله ای پیش آمد آنها پشتیبان شما بوده و شما را حمایت می کنند.

وی با اشاره به ضرورت حمایت از آمران به معروف در جامعه، گفت: همه مسوولان این کار را لازم می دانند ولی نیروی انتظامی در این خصوص پیشتاز است و آمران به معروف چه در ستاد احیا و چه در ناصحین و چه در اصناف قم علاقمندند این کار جدی گرفته شود تا غیرت دینی و همچنین پایبندی مردم این استان به ارزش ها برای همه کشور و حتی سایر کشورهای اسلامی به عنوان الگو همواره مطرح باشد.

دراین رزمایش که سومین دوره آن طی دو سال اخیر محسوب می شود، بیش از 2 هزار نفر از نیروهای پلیس و گروه های مردم نهاد تحت عنوان آمران به معروف و ناهیان از منکر تحت نظر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان در هفته قوه قضاییه همه روزه از ساعت 18 تا 22 در نقاط مختلف شهر قم شرکت خواهند داشت. ک/3

7403 / 553

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.