پنجشنبه، ۰۶ شهریور ۹۳ - ۰۷:۱۸

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: احیای دریاچه ارومیه مهم‌ترین دغدغه مردم آذربایجان است و دولت نیز نگاه ویژه‌ای به این مسئله…

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: احیای دریاچه ارومیه مهم‌ترین دغدغه مردم آذربایجان است و دولت نیز نگاه ویژه‌ای به این مسئله دارد؛ اما متأسفانه در طول یکسال گذشته تنها بخش مطالعات احیای دریاچه مورد بررسی قرار گرفته و انتظار می‌رود اقدامات دولت در خصوص احیای این دریاچه چشمگیر شود و مردم احیای دریاچه را لمس کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری در جلسه شورای اداری استان با اعلام این‌که در دین اسلام تخصص و تعهد معیار انتخاب مسئولان است، افزود: باید در انتخاب مسئولان از دیدگاه‌های جناحی چشم پوشی کرد و بر اساس شایسته‌سالاری گزینش‌ها انجام شود.

وی با اشاره به شاخص‌های دولت ایده آل، تصریح کرد: دولتی که کنترل و نظارت را به صورت دقیق انجام می‌دهد، دولتی که منسجم باشد و بجای شعار، توانایی هایش را در عمل ثابت کند، دولت ایده‌آل و موفقی خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به مباحث فرهنگی، گفت: اعتبارات زیادی در اختیار متولیان فرهنگی قرار دهیم تا مشکلات فرهنگی استان حل شود؛ چرا که مقام معظم رهبری نیز به مسئله فرهنگ توجه ویژه دارند.

وی با اعلام این‌که توجه به فرهنگ به برگزاری کنسرت خلاصه نمی‌شود، افزود: ترویج فرهنگ اسلامی باید در اولویت قرار گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.