چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۵

به گزارش خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، “پرویز سروری” با حضور در بیمارستان بهمن ضمن ملاقات از آیت‌الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران درباره…

به گزارش خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، “پرویز سروری” با حضور در بیمارستان بهمن ضمن ملاقات از آیت‌الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت ایشان اظهار داشت: اخبار بسیار دلگرم‌کننده و خوشی را از بستگان آیت‌الله مهدوی کنی دریافت کرده‌ایم که این مسئله نشان دهنده رفع اکثر نگرانی‌ها و دغدغه‌های موجود درباره سلامتی رئیس مجلس خبرگان رهبری است.

عضو شورای شهر تهران گفت: اکثر فعالیت‌های ارگانیک آیت‌الله مهدوی کنی در حد طبیعی کار می‌کند و ان‌شاءالله اختلالات مغزی که وجود دارد نیز رو به بهبود برود.

عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه این امید وجود دارد که شاهد خبرهای خوشی از سلامتی آیت‌الله مهدوی کنی باشیم، خاطرنشان کرد: رئیس دانشگاه امام صادق(ع) نقش بزرگی را در هدایت انقلاب اسلامی و همراهی با امام (ره) و مقام معظم رهبری داشته‌اند.

سروری گفت: ملت ایران همچنان به حضور آیت‌الله مهدوی کنی و تاثیرگزاری و ارشادهای ایشان نیاز دارد و امیدواریم با دعای مردم و اقدامات کادر پزشکی شاهد حضور دوباره ایشان در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی باشیم.

انتهای‌پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.