پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۸

اعضاي تيم فوتبال استقلال شب گذشته به تماشاي ديدار آرژانتين و آلمان پرداخته و از همين رو آبي‌پوشان صبح امروز را استراحت کردند….

اعضاي تيم فوتبال استقلال شب گذشته به تماشاي ديدار آرژانتين و آلمان پرداخته و از همين رو آبي‌پوشان صبح امروز را استراحت کردند.

به نقل از فارس، کادر فني تيم استقلال تصميم گرفته تمرينات بدنسازي و هوازي کمي سبک تر شود تا تيم در شرايط بازي قرار بگيرد.قرار است تمرين نوبت عصر که شامل کارهاي تاکتيکي است برگزار شود.

* با توجه به اينکه ديدار آرژانتين و آلمان به وقت اضافه و ضربات پنالتي کشيده شد اکثر بازيکنان هنگام صرف صبحانه پيرامون اين ديدار صحبت مي‌کردند.

* مسئولان استقلال در ترکيه در تلاش هستند تا يک بازي ديگر هم به صورت دوستانه انجام دهند و امروز مشغول رايزني در اين زمينه بودند.

* تمرينات استقلال مجددا صبح فردا تعطيل خواهد بود و آبي‌پوشان عصر جمعه ساعت 20:30 در ديداري دوستانه به مصاف بورسا اسپور خواهند رفت. بورسا اسپور تيمي است که سرمربيگيري آن بر عهده سنول گونش مربي مطرح کشور ترکيه است و از همين رو اين بازي به نوعي رويارويي قلعه‌نويي با اين مربي مطرح خواهد بود.

ديدار استقلال و بورسا اسپور در زميني برگزار مي‌شود که تيم هاي پيکان و پرسپوليس هم در آن محل اردو زده‌اند و پيکاني‌ها شب گذشته در همين زمين مقابل يک تيم از کشور روماني به تساوي رسيدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.