جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۷:۰۸

 تيم فوتبال استقلال که براي برپايي اردوي 10 روزه راهي کشور ترکيه و شهر استانبول شده، امروز(جمعه) ساعت 18 به وقت محلي و…

 تيم فوتبال استقلال که براي برپايي اردوي 10 روزه راهي کشور ترکيه و شهر استانبول شده، امروز(جمعه) ساعت 18 به وقت محلي و 19:30 به وقت ايران مقابل بورسيا اسپور ترکيه بازي دوستانه انجام مي‌دهد.

* اين ديدار در کمپ «کارتپه» انجام مي‌شود؛ جايي که تيم‌هاي پرسپوليس و پيکان در آنجا اردو زده‌اند. استقلالي‌ها از مسئولان تيم بورسيا اسپور درخواست کرده بودند که بازي در محل کمپ تمريني تميشان برگزار شود اما سنول گونش سرمربي اين تيم با اين مسئله موافقت نکرد.

* با توجه به برگزاري ديدار دوستانه استقلال مقابل بورسيا اسپور در کمپ تمريني تيم‌هاي پرسپوليس و پيکان، اين احتمال وجود دارد که اعضاي اين دو تيم شاهد ديدار دوستانه آبي‌پوشان باشند البته اگر در آن ساعت تمرين نداشته باشند. نکته ديگر اينکه، ممکن است مهدي رحمتي درواز‌ه‌بان پيکان با امير قلعه‌نويي و هم‌بازي‌هاي سابق خود روبرو شود.

* روز گذشته شايعه شده بود بازيکنان استقلال با آندرانيک تيموريان و مجتبي جباري در ترکيه ديدار داشته‌اند اما آبي‌پوشان طبق برنامه تعيين شده نمي‌توانند در حال حاضر از هتل محل اقامت خود خارج شوند و مسئولان استقلال اين موضوع را تکذيب کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.