سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۷

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران گیلانغرب در این خصوص گفت: این کارگاه در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی…

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران گیلانغرب در این خصوص گفت: این کارگاه در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای سیاست های افزایش جمعیت و بمنظور تحقق اهداف این طرح برگزار شد.

ˈثریا قهرمانیˈ افزود: در این کارگاه آموزشی کارشناسان به بیان اهمیت و اهداف و راه های سلامت باروری، تشویق به ازدواج، فرزندآوری بیش از دو مورد، کاهش سن ازدواج، رعایت دوره باروری و کاهش فاصله فرزندآوری برای شرکت کنندگان پرداختند.

***

کلینیک تخصصی بیمارستان شهدا سرپل ذهاب افتتاح شد

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب به ایرنا گفت: این کلینیک تخصصی در راستای اجرای طرح نظام تحول سلامت بمنظور ارایه خدمات درمانی به بیماران راه اندازی شده است.

دکترˈامید قادریˈ افزود: در این کلینیک تخصصی، شش پزشک متخصص در بخش های داخلی، اعصاب و روان، زنان و زایمان، بیهوشی و جراحی عمومی همه روزه در دو نوبت صبح و عصر با تعرفه های دولتی بیماران مراجعه کننده را ویزیت می کنند.

***

یادواره شهدای سه روستای ˈریزوند علی اکبر، ریزوند نجف و رضا الکˈ از توابع بخش مرکزی شهرستان سرپل ذهاب با حضور خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان و قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپل ذهاب در این مراسم گفت: شهدا به عنوان کسانی که همه سرمایه خود را در طبق اخلاص گذاشته اند، همواره قابل احترام و تکریم هستند.

ˈاسماعیل شامحمدیˈ افزود: شهدای والامقام ما در هشت سال دفاع مقدس با اهدافی والا که همانا صیانت از اسلام و ولایت فقیه بود، گام در مسیر شهادت نهادند و ما امروز وظیفه داریم با الگوپذیری از شهدا و ائمه اطهار (ع) مسیر آنان را ادامه دهیم و پرچم اسلام را برای همیشه برافراشته نگه داریم.

7398/7399/567

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.