سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۱:۰۸

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل زندپور ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان اظهارداشت: مسابقات فوتسال جام “عیدتاعید” که در…

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل زندپور ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان اظهارداشت: مسابقات فوتسال جام “عیدتاعید” که در شهریورماه سال جاری با حضور 14تیم از تاکسیرانان آغاز شده بود با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

سخنگوی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین ادامه داد: پس از انجام مسابقات مقدماتی 8تیم به مرحله بعدی راه یافتند و پس از انجام مسابقات حذفی نیز 4تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. در اين مرحله نیز با انجام مسابقات ضربدری تیم فجر الف وقائم به مرحله فینال و تیم‌های مرصاد و انصارالمهدی نیز به مسابقه رده بندی راه یافتند.

وي افزود: در مسابقه فینال نیز تیم فجر الف با غلبه بر تیم قائم به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت. وتيم انصارالمهدي به مقام سوم مسابقات نائل گشت و تيم ميلاد نيز به عنوان تيم اخلاق انتخاب شد.

زندپور ادامه داد: همچنین مسابقات تنیس روی میز جام گرامی داشت هفته دفاع مقدس که باحضور16بازیکن برگزار شدكه با معرفي نفرات برتر به كار خود پايان داد.

وی اضافه کرد: در این دوره از مسابقات 16بازیکن در قالب 4 گروه 4 نفره  بایکدیگر به رقابت پرداختند که در از هر گروه 2نفر به مرحله حذفی صعود کردندكه در مرحله حذفی نیز 8 نفر در یک جدول آسیایی-حذفی به ادامه بازی ها پرداختند.

زندپور گفت: در نهایت با انجام 55 بازی آقایان قاسم غیاثوند وحسین خبازناياب و محمد رضا خالقي رتبه های اول و دوم و سوم این دوره از مسابقات تنیس روی میز تاکسیرانان تحت نظارت سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین را به خود اختصاص دادند.

سخنگوی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین ادامه داد: امروز به منظور تجلیل از تیم های برتر مسابقات فوتسال و نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز مراسمی باهمکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین و باحضور مدیران مجموعه مدیریت شهری قزوین در سالن اجتماعات فرهنگسرای بانو برگزار می شود.

زندپور عنوان کرد: در این مراسم معاونان شهردار قزوین، مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی، حمل و نقل و ترافیک، اتوبوسرانی، فرهنگی ورزشی، پایانه ها، رئیس پلیس راهور استان قزوین و رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین حضور پیدا می کنند.

وی تصریح کرد: به منظور حفظ شأن تاکسیرانان در جامعه و تقدیر از خانواده های آنان از خانواده های تاکسیرانان نیز برای حضور در مراسم تجلیل از نفرات وتیم های برتر مسابقات برگزار شده در سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین دعوت به عمل آمده است.

سخنگوی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین یادآور شد: امیدواریم برگزاری چنین برنامه ها ضمن اثرگذاری مطلوب روی جسم و روح تاکسیرانان تحت نظارت سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین موجب ارائه خدمات بهتر توسط ناوگان تاکسیرانی به شهروندان قزوینی شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.