یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۳:۳۶

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بیشترین ماموریت اورژانس استان مربوط به مشکلات قلبی است، گفت:…

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بیشترین ماموریت اورژانس استان مربوط به مشکلات قلبی است، گفت: در شش ماه اول امسال تاکنون هزار و 299 ماموریت قلبی عروقی در استان صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه چهارمحال و بختیاری- فرامرز شاهین در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات با اشاره به فعالیت‎های این مرکز در راستای مدیریت حوداث، افزود: در شش ماه اول امسال 11 هزار و 403 ماموریت انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه بیشترین ماموریت اورژانس استان مربوط به مشکلات قلبی است، تصریح کرد: در شش ماه اول امسال تاکنون هزار و 299 ماموریت قلبی عروقی در استان صورت گرفته است.

شاهین با اشاره به صعب‎العبور و پرحادثه بودن جاده‎های استان، از انجام دوهزار و 877ماموریت اورژانس استان در حوادث جاده‎ای در شش ماه نخست سال جاری خبر داد.

وی همچنین اظهار کرد: استاندارد فاصله پایگاه‎های اورژانس 42 کیلومتر است در حالی که در استان این فاصله 25کیلومتر است و زمان رسیدن نیرو به محل وقوع حادثه کمتر است.

شاهین با بیان اینکه 187 تکنسین و کاردان در 37 مرکز شهری و روستایی استان فعال هستند، گفت: اخذ مجوز به کارگیری نیروی متخصص از مهم‌ترین مشکلات این مرکز است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.