چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۷

سیدمهدی جوادی روز چهارشنبه در در بازدید از پروژه های در حال اجرا و راکد شهرداری نمین افزود: این اعتبار صرف تکمیل زیرسازی…

سیدمهدی جوادی روز چهارشنبه در در بازدید از پروژه های در حال اجرا و راکد شهرداری نمین افزود: این اعتبار صرف تکمیل زیرسازی و آسفالت خیابان وحدت از سه راهی قشلاق چای تا سه راهی روستای جید و لکه گیری آسفالت معابر شهر نمین می شود.

او با اشاره به گستره شهر و جنگلی بودن شهرستان نمین تکمیل پروژه نیمه تمام احداث آشیانه آتش نشانی شهر نمین را ضروری دانست و خواستار اختصاص اعتبار ویژه از سوی ستاد بحران استان برای این امر شد.

به گزارش ایرنا ، رستم فتحی شهردار نمین هم در این بازدید از تکمیل و افتتاح غرفه های 12 گانه حاشیه اتوبان اردبیل ، آستارا تا هفته دولت امسال خبر داد و از فرماندار نمین خواست به تامین کسری اعتبار این پروژه کمک کند.

وی از صرف 150 میلیون ریال اعتبار داخلی شهرداری برای ایجاد میدان ولی عصر این شهر خبر داد و گفت: با احداث این میدان مشکل حادثه خیز بودن محل این پروژه بر طرف می شود.

رایزنی در زمینه واگذاری پارک 20 هکتاری ورودی شهر نمین در حاشیه اتوبان اردبیل ، آستارا به بخش خصوصی برای زمینه سازی برای ماندگار کردن مسافران گذری از این مسیر و شناساندن شهر نمین به آنها با هدف خارج کردن این شهر از بن بست از دیگر برنامه های این بازدید بود.

شهرستان نمین در 25 کیلومتری شرق اردبیل قرار دارد.

7120/594/530

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.